на житло у Великобританії статистика

Головна Статистика
іпотечні Статистика
Нові дані, опубліковані з Департаменту у справах громад і місцевого самоврядування випущений 18 січня 2011 Зробити надзвичайно цікаве читання. Оскільки світова фінансова криза вдарила кілька років тому, все більше і більше людей сидить з нетерпінням кожен місяць в очікуванні нових цін на житло і продажу інформації, щоб виміряти, де їх власна особиста ситуація.

Порівняйте Головна Страхування сьогодні з нами

Ціни на житло, продажу, нових затверджених іпотечних кредитів все гарячі теми з усіма в Великобританії, кілька років тому люди знали, що кожного місяця ціни на житло зростали і їхні інвестиції були заробляти гроші. Кожен місяць тисячі нових іпотечних кредитів були схвалені і продажу вашого вдома не була масивна проблема.

Однак тепер все стало міні-економіст, дивлячись на статистику дому та оцінити вплив нових фігур на них. Так останніми даними, вони пов’язані з іпотечним доповнень в листопаді 2010 р. з тим досить новими.

Основні висновки з цієї доповіді показують наступне, ціни на житло зросли на 4% в середньому за рік по листопад, але знизився на 0,1% в період з листопада. Це гарна новина для власників будинків особливо в районах, де ціни були значно вдарити. 4%-ве зростання, до деякої міри відшкодування збитків у попередні періоди, також показує, що попит на нерухомість як і раніше сильні.

Середні ціни на житло £ 208.6k який показує 4,7% реальне зростання середньої ціни. Знову ж, це гарна новина для власників будинків, але і для покупців, вперше ця новина не здається перспективним. Однак з цим зростання цін звичайно треба зростання схвалених іпотечних кредитів так що сподіваюся, покупців першого разу знаходять легше отримати іпотечні пропозиції.

Порівняйте домашнього Страхування сьогодні

У відношенні покупців першого разу, як очікувалося від пункту вище покупців першого разу платили в середньому 2,4% вище ціни на будинки, ніж 12 місяців тому, це, однак, поки не великі новини шоу, що перший раз покупець властивостями не ростуть в ціні, як багато в середньому по країні, яка забезпечить більше комфорту для покупців першого разу.

Основна інформація про те, що надлишок нових будинків (нові версії) були 8,9% дорожче, ніж з 12 місяців тому. Це показує, що період важких дисконтування на нові будинки, можливо, підійшов до кінця, знову ж це змішана новина для покупців. Хоча здається, що ви, очевидно, буде платити більше, це добра ознака того, що продаж має бути сильною, що означає, що іпотека в даний час затверджений.

Даний звіт є хороший біт новина для ринку Великобританії, маленькі фігурки зростання є хорошим показником відновлення, як ми вже говорили вище невелике зростання цін також поставляється з зазначенням більше число схвалених іпотечних кредитів і продажів. У той час як низькі ціни відмінно підходить для покупців, якщо ви не можете продати свій будинок, то це насправді не впливає на вас. Ви також повинні пам’ятати, що все відносно, якщо ціни падають, так само як і вартість вашого будинку, що ви хочете продати. Також, якщо схвалених іпотечних кредитів падають є менший пул покупців, щоб купити ваш будинок.

Зберегти себе стан Порівняйте домашнього страхування з нами прямо зараз.