науки та соціальної відповідальності в галузі суспільної охорони здоров’я

Епідеміологи і екологічних досліджень здоров’я несуть спільну відповідальність за придбання наукових знань, що має значення для громадської охорони здоров’я і застосувати отримані знання в практику охорони здоров’я. Ми досліджуємо природу і джерело цих соціальних обов’язків, обговорювати дебати в літературі з епідеміологічної ролі та обов’язки, і привести підходи до екологічного правосуддю як відбивають з них. З одного боку, відповідальність відноситься до підзвітності, а у відповідальності за зроблені дії. Глибокий сенс відповідальності відповідає прагнення до встановлення і досягненню цінується кінця

Громадська етика здоров’я на карті. Торік, з біоетики та суспільної охорони здоров’я почали зосередити свою критичну увагу на цій складній і недостатньо вивченої теми. Багато чого ще належить зробити. Чілдресс співавт. (2002), наприклад, описати їх врахування громадської здоров’я етики як грубе концептуальної карти місцевості з невизначеними кордонами.

Наша увага буде зосереджена на обов’язки епідеміологів, вибір, зроблений за кілька вагомих причин. Епідеміологія сидить у центрі науки і практики гігієни навколишнього середовища, і, в цілому, в центрі суспільної охорони здоров’я. Хоча його часто називають основною наукою громадської охорони здоров’я, епідеміології з’єднує накопичення наукових знань з його застосуванням в профілактичних заходів, програм і політики. Цей зв’язок вказує на фундаментальне питання: якими є наші обов’язки як епідеміологи? Чи ми, наприклад, несуть спільну відповідальність брати участь у науку і застосовувати отримані знання? Це є головною проблемою для нас, як дослідників, працівників охорони здоров’я, і ​​як вчителя.

Соціальна відповідальність фахівців громадської охорони здоров’я є лише однією з багатьох проблем в більш широку картину суспільної етики здоров’я. Проте в центрі уваги. Як Ogletree (1996) нагадує нам, що відповідальність є концепція особливо добре підходить для полум’я багатьох ключових аспектів етики професій стикаються з прийняття рішень і дій у складних ситуаціях. Ці рішення часто пов’язані з передовими технологіями, високим рівнем спеціалізації, і накладається, експертизи та занепокоєння серед осіб, що рішення з різних освітніх, політичних і соціальних верств, саме ситуація в сучасній епідеміології та громадського здоров’я. У цілому, відповідальність організовує численні (хоча і не всі) з етичних питань у сфері громадської охорони здоров’я в плані підходить для професійної практики.

Відповідальність має більш глибокий зміст, а, відповідні зобов’язання. Бути відповідальним значить бути прихильні когось або щось. Бути відповідальним у цьому глибокому розумінні включає в себе прихильність до позитивних дій, до переслідування і досягнення щось цінне, такі як соціальне благо (Jonas 1984). Ми повернемося до поняття соціальних благ в галузі суспільної охорони здоров’я. В даний час ми хочемо підкреслити, що відповідальність акцентує увагу на професійних зобов’язань

Нарешті, наше дослідження призначене для надання допомоги всім дослідників громадської охорони здоров’я, які прагнуть визначити свої соціальні зобов’язання. Для тих, хто бере участь в першу чергу в галузі екологічних досліджень здоров’я, ми можемо думати, принаймні, два підключених і актуальних темах – екологічної справедливості і общинних колективних досліджень.