натяки на страхування будинки в неблагополучних регіонах

Будинки в темних областях місці і правила страхування основи

Якщо ваше оточення не надто перспективним з точки зору погодних умов, коли вітер дме практично у вухо весь час тримати і краплі дощу падають на вашій даху є дуже хороший шанс, що ви, можливо, доведеться доплачувати за ваш будинок страхування. Англія славиться своїми дощами і повенями, які взяли на себе країни останнім часом закінчилося тим, що варто було мільйони і мільйони фунтів на претензії. Цей факт, звичайно, не міг бути проігнорований страхових компаній, які вже заявили, що внески будуть підвищені не тільки в Англії, але все навколо Великобританії, а також.

Нова статистика по страхуванню будинку показали, що понад 90% страховиків гарантувати, що страхові внески до затоплюваних зонах буде значно вище, якщо влада не починаються повені захисту процесу в найближчому майбутньому. За деякими іншими дослідженнями, якщо це насправді має місце, страхові компанії можуть підняти премії, незважаючи на області, і це буде створювати шум на страховому ринку. Ті, хто живе в заплавах зон, вільних, ймовірно, не отримає ніякої вигоди, навіть якщо це має сенс робити так.

Страховики даний час, як у всьому звинувачувати владу. Вони захищають свої несамовиті ціни, розповідаючи світові про те, що уряд не хоче взяти на себе зобов’язання протипаводкових заходів плану достатньо, щоб допомогти громадянам позбутися проблеми, яка може зруйнувати їх будинки і життя. Уряд говорить, що вони ставляться до цього крок за кроком, щоб запропонувати громадянам добрий протипаводкових заходів програми.

Ось деякі з нот, які ви, можливо, захочете взяти з собою:

Не піддавайтеся на це …

Якщо ви не знаєте точно, якщо ваша зона вважається “чорною плямою” на будинок страховиків або якщо ви плануєте купувати новий будинок, і ви не можете вибрати правильний, ви повинні бути в змозі перевірити веб-сторінці Агентства з навколишнього середовища і отримати відповідь. Але ця інформація може бути конфіденційною, так що не розраховують отримати всі подробиці цього легко. Але ви завжди можете перевірити його з будинком страховиків, тому що вони повинні бути досить компетентним, щоб відповісти на будь-які питання, пов’язані з будинків.

Отримати стійку

Погода те, що ви не можете передбачити або контролювати. Ви можете врятувати себе від ризиків, отримуючи квартиру в незатоплюваними області, але навіть там ви не знаєте, що може трапитися. Лих перевірки є ідеальним рішенням для тих, хто боїться ушкоджень будинку або будь-якого іншого роду катастрофи, яка не має нічого спільного з людиною. Якщо ваша зона дощовою і вітряної, встановити вікна, які будуть гарантувати вам максимальний захист. Ви повинні переконатися, що ви зробити достатньо, щоб запобігти будь-яке пошкодження.

Отримати собі покриті двічі

Це не легко знайти хороше рішення. Дешеві страхування будинку не те, що ви можете знайти з бавовною з ваших рук. Але той, який прагне знайдете. Якщо ви не відчуваєте, як ви досить захищеним з вашого покриття, отримати собі ще один. Один завжди краще, ніж нічого і два завжди краще, ніж один. Ви можете отримати дешеве страхування будинку з компанії, що ви вже маємо справу з тим, якщо у вас є свій застрахований автомобіль або медичне страхування, наприклад. Це безумовно може допомогти вашій премії. Але це завжди краще, щоб навколо магазину і шукати інші пропозиції, як ви ніколи не знаєте, що ви можете знайти. І не забудьте прочитати цитати – вони теж важливі.