натяки на отримання права індивідуальним планом

Більшість американських громадян, їх здоров’я застрахованого отримати їх охоплення через спонсоровані роботодавцем плани групи. Тим не менше, не всі роботодавці надають такі варіанти покриття. І якщо вам трапиться, щоб працювати в такому підприємстві це означає, що ви змушені шукати індивідуальний план страхування.

Незважаючи на поширену думку, є деякі плюси в покупці індивідуального страхування через приватні компанії. Найбільшою перевагою тут, звичайно, у можливості адаптації Вашої політики вашим потребам, а не справляються з планами відібраних роботодавцем. Ви можете самостійно коригувати план, як ти любиш, скинувши покриття ви не потрібні, і піднявши франшизи для більш низькі премії.

І замість того, щоб бути заручником вашого робочого місця з точки зору страхового покриття, з індивідуальними планами ви отримаєте захист потрібно незалежно від того, де ви працюєте в даний момент. До тих пір, як ви платити страхові внески ви будете покриті, навіть якщо ви безробітний.

Тим не менш, є певні недоліки індивідуальних планів страхування, а також:

• Група страхові плани, пропоновані роботодавцями, зазвичай мають більш широке охоплення, ніж індивідуальні плани з тими ж ставками. Це тому, що групи мають нижчі плани маркетингу і витрати на обслуговування порівняно з індивідуальними.

• Більшість планів страхової групи забезпечують покриття на всіх працівників і членів їх сімей, в той час як окремі рівнин може відмовити у страхуванні осіб, які мають певні проблеми зі здоров’ям. І деякі плани також впасти охоплення по ряду раніше існуючих умов здоров’я.

• У більшості держав, премії ви платите за індивідуального медичного страхування поступово збільшуватися, як ви стаєте старше. По-перше, ви можете не платити занадто високі премії за рахунок переходу провайдерів на регулярній основі. Але з віком, це буде складніше отримати дешеві медичного страхування як більшість компаній стягують літніх людей з вищими ставками.

Якщо ви все ще хочете знайти гарну індивідуальний план страхування, то ви, безумовно, потрібен хороший страховий агент для роботи с. Визначення суми покриття і типів покриття повинні бути включені в ваш план складне рішення. Робота з компетентними Агент допоможе вам визначити ваші потреби страхування і отримати право покриття для вашої особистої ситуації. Пам’ятайте, що ви повинні довіряти своїм агентом, щоб отримати максимальну віддачу від вашої співпраці. Ви повинні надати всю необхідну інформацію, оскільки тільки таким чином ваш агент може допомогти вам кращі котирування медичного страхування він може знайти.

Не забудьте поставити такі питання при пошуку індивідуального плану:

– Чи буде цей план пропонує покриття для збирався конкретний лікар чи лікарня?
– Які напрямки системи може йти мова?
– Як уже існуючими умовами покриті?
– А як щодо покриття далеко від дому?
– Скільки я повинен платити премії, франшизи і доплат?
– Чи існують які-небудь додаткові платежі я повинен знати?
– Чи є максимальні суми, що план буде платити?
– Чи існують які-небудь конкретні переваги, доступні з цим планом?

Це може виглядати важко знайти хороший план в індивідуальному страховому ринку. Тому переконайтеся, що, щоб зробити покупку з обережністю, як ви могли б зробити з дорогою товар, скажімо, автомобіля. Досліджуйте всі ваші варіанти, подивитися, що компанії пропонують і приймають рішення тільки після аналізу всіх можливостей.