нас система охорони здоров’я залишає багатьох без піклування Кейт Woodsome

Глобальна економічна криза боляче сімей по всій території Сполучених Штатів, але він вже настав тих які не мають медичної страховки особливо сильно.
Протягом більшої частини свого життя, Вашингтон, округ Колумбія рідний Роберт палат мало звертав уваги на його здоров’ї.

“Не маючи страховки, я не був [схильний], щоб йти в кабінет лікаря, створюючи рахунок на фізичне,” сказав він.
Але кілька років тому, він був діагностований з діабетом. 52 річний тепер повинен дати собі постріли інсуліну, які настільки дорогі, що він не може дозволити собі завжди необхідної дози.

“Я дійсно не роблю собі реальну справедливість, але ви зрозуміти невелику частину трохи дозу краще, ніж відсутність дозування. Іноді ви можете пропустити на день, щоб зберегти деякі інсуліну на руку”, сказав він.

обмежену допомогу

Уряд США допомагає оплачувати охорону здоров’я людей, які дуже бідні, або у віці старше 65 років. Але більшість американців не охоплені цими програмами. Вони повинні придбати особисте страхування, яке, як правило, дуже дорогі, або купити зі знижкою охоплення через свого роботодавця.

Проблема в тому, що камери можуть знайти тільки неповний робочий день і часто без роботи. Нестабільний дохід ставить його в “сірій зоні”. Він сказав, що він взагалі робить занадто багато грошей, щоб отримати охоплення здоров’я уряду, але занадто мало грошей, щоб заплатити за приватне страхування.

Палати не самотній.
Мільйони без піклування

Сім’ї США, що базується у Вашингтоні здоров’я пропагандистської групи, сказав, що він є одним з майже 87 мільйонів чоловік у віці до 65 років, які пройшли без медичної страховки в якийсь момент в 2007 і 2008 роках.
Група каже, ці люди можуть бути схильні до ризику серйозного захворювання і навіть передчасної смерті.

“Це означає, що коли початку хвороби або біль відчувається, в основному незастрахованих людей затримати звертатися до лікаря”, пояснив Рон Поллак, голови сімей США. “І в деяких випадках, ця проблема йде. Але в інших випадках, хвороба може поширитися і, на жаль [в] занадто багато ситуацій, люди платять найвищу ціну “.

Спільнота надії

Більшість лікарів відкидають пацієнтів без страховки, і висока вартість відвідин лікарні швидкої може бути фінансово руйнівними.
Общинних центрів охорони здоров’я частково фінансується урядом запропонувати деяке полегшення в районах, де вони є. Палат отримує своє лікування від одного з цих центрів, що базується у Вашингтоні групу під назвою Спільнота Надії.
У клініці, заправлені в підвалі початкової школи в культурно змішаних район з численними ефіопських і латиноамериканських ресторанів.
Лобі повно людей, що звертаються за допомогою для зубних болів, високий рівень холестерину і СНІДу. Вони платять тільки те, що вони можуть собі дозволити.

Спільнота виконавчого директора Надії, Келлі Суіні МакШейн, сказав, що клініка завжди була зайнята, але попит різко виріс, тому що економічна криза в минулому році. Вона каже, що клініка не може взяти кожному, хто шукає допомоги.
“У нас є принаймні про 30 пацієнтах в лист очікування, щоб стати новим пацієнтам,” вона сказала: “І частина того, що ми просто намагаємося керувати так багато пацієнтів, які звертаються -. Як ми вписати їх в графік”.
Середній клас американців, які втратили свої робочі місця серед них.

Суіні сказав Макшейн Спільнота лікарів Надії і медсестри дуже прагнемо допомогти своїм пацієнтам. Але проблеми виникають, коли незастрахованих потрібна допомога за межами їх клініці.
“Ліки, аптеки, спеціалізованої медичної допомоги, часто дуже важко знайти”, сказала вона.

Профілактика краще лікування

Лікарі радять профілактику є кращим способом, щоб уникнути більш дорогого лікування в майбутньому.
Роберт палат погоджується. Він сказав, що він дізнався, що на власному гіркому досвіді не звертаючи уваги на діабет. Незважаючи на це, він все ще відчуває пощастило. Він нещодавно одружився і тепер застраховані роботодавцем своєї дружини.
“Це було одне з переваг весілля”, сказав він, сміючись.
Але страх бути незастрахованих останків, і палати сказав, що він все ще чекає того дня, коли доступну охорону здоров’я є основним правом.