нас роботодавці не платять страхування від нещасних випадків

Нещодавно було встановлено, що тисячі робітників у Нью-Джерсі отримати травму на роботі, і дізнаються, що їх роботодавці не взяли страховку для покриття своїх травм. Зірка Леджер повідомив, що ця проблема є “невеликий, але зростаючий зріз” спірних системи держави, яка платить в цілому 1,8 млрд. дол США в рік в пригодами.

Експерти кажуть, що незастрахованих працівників непотрібне навантаження на лікарні, благодійні організації та інші соціальні послуги. Це покладено в газеті, що американський уряд робить недостатньо для вирішення проблеми, і що адміністрація провисає. “Незастрахованих працівника, який подав позов на отримання допомоги склалася складна, обтяжливі судової системи, де один з 10 таких претензій [затягнеться] протягом п’яти років.” Стаття в The Star Ledger каже: «Юристи відкрито говорять, що вони не хочуть приймати справ, пов’язаних з незастрахованих, тому що вони і їхні клієнти рідко платять. ”

Державні посадові особи не в змозі адекватно відстежувати випадки і тільки дивилася на 10000 випадків в останні 7 років. Огидно, люди, які подали заявки на державні кошти, які були встановлені 20 років тому для того, щоб отримати допомогу, платити за медичні процедури рідко отримують ніяких грошей. Тільки 1% з тих, хто підписався отримувати кошти нараховуються його, і він був визнаний американськими офіційними особами, що вони не можуть дозволити собі платити за найгірші і найбільш інвалідизуючих травм.

Критика, що держава витрачає все менше часу знайти і покарати роботодавців, які не платять страхові, незважаючи на те, що перевірки є розкопкам більше 25000 співробітників, що не працівник страхової щороку. Дві третини підприємств у Нью-Джерсі працюють без страховки, але мало робиться для того, щоб виправити ситуацію, і це призводить до ледачим роботодавці ігнорують правила і ризикувати життями своїх співробітників.

У Зоряною Леджер викрити `Білла Бернса, який працює для державного департаменту праці та розвитку трудових ресурсів сказав:”. Якщо [роботодавці] спіймані, вони відносять його до вартості ведення бізнесу “Але ясно, що для деяких працівників Витрати працювати набагато глибше.

Одна людина був радий, коли його роботодавець погодився виплатити йому $ 13 на годину готівкою працювати теслею. Ця людина була сходами в жовтні 2004 року, коли він послизнувся і впав. Він схопив його за ліву ногу на сходах і розбив нижню кістка в нозі. Аварія залишила людини знедоленим і важко поранений, він також провів 5 днів у лікарні. Вартість лікування людини було $ 47000. Потім він провів 4 місяці на милицях. Тому що він був не в змозі працювати і його роботодавець не застрахований від нещасного випадку йому кришка, він був не в змозі платити орендну плату і був виселений. Він був тоді без даху над головою.
Років після первісного падіння людини справу було до цих пір офіційно невирішеним. Проте, останнім часом цивільний суд присудив людині $ 525 000 за аварію претензії, які він приніс проти свого попереднього роботодавця.

Проблемою для багатьох людей, які отримують травми під час роботи для незастрахованих роботодавців в тому, що система не вдається їх, і що судовий процес довгий і витягнутий. Аварія претензій є єдиним полегшенням для працівників, які страждали і ці співробітники продовжують страждати від необхідності мати справу з паскудної адміністрації і відсутність інтересу з боку державних установ.