нас реформа охорони здоров’я цілей дорогі системи Кейт Woodsome

Президент США Барак Обама пообіцяв реформувати дорогі охорони здоров’я в країні системи охорони здоров’я, яку він назвав найбільшою загрозою для економіки країни.

У громадську клініку у Вашингтоні, округ Колумбія, Delcy Суарес згинає лікоть, показуючи, як вона медсестра пошкодила руку в недавньому падінні.
Суарес працює в якості няні, роботу, яка платить тільки вистачає на харчування та оренду, але не забезпечує медичне страхування. Вона часто живе в болю, тому що вона не може дозволити лікаря.

“Як і на цей раз я впав на вулиці. Все моє тіло було зверху моєї руки”, сказав 58-річний Суарес. “У мене не було страховки. Я провів цілу ніч мислення, куди я збираюся йти ? плачу, і я не знаю. ”
Друг, нарешті, переконав її поїхати в лікарню швидкої допомоги, де Рентген показав перелом руки. Вартість короткого візиту? Більше тисячі доларів. Там немає ніякого способу Суарес може оплатити рахунок.

Приховані витрати

Відповідно до федерального закону, лікарень для лікування всіх екстрених випадках незалежно від страхування. Але вони не можуть дозволити собі дати безкоштовне медичне обслуговування. Так вони проходять витрати на лікування пацієнтів, як Суарес на тих, хто може заплатити, тим самим збільшуючи загальне збори охорони здоров’я.
Рон Поллак, виконавчий директор охорони здоров’я пропагандистської групи сімей США, заявив, що є однією з основних причин, чому система охорони здоров’я США коштує так дорого.
“Існує прихований зрушення стоять так, що людина або сім’я, яка має медичне страхування та потребує догляду вітри підсумку платити більше грошей за послуги, які надаються”, сказав Поллак.
У результаті страхові внески або збори, рости. На нещодавній національний форум охорони здоров’я у Вашингтоні, президент США Барак Обама підняв тривогу з приводу стрімкого зростання цих витрат.
Він зазначив, що за останні вісім років, премії зросли в чотири рази швидше, ніж заробітна плата, і ще дев’ять мільйонів американців вступили до лав незастрахованих.
“Витрати на охорону здоров’я зараз викликає банкрутство в Америці кожні 30 секунд. До кінця року, це може призвести 1500000 американців втратити свої будинки “, попередив президент.

Найдорожчим медичним світі догляду

США має найвищі витрати на охорону здоров’я в світі, але це єдина західна країна, яка не забезпечує медичну страховку для всіх його жителів.
Через Сполучені Штати більш ніж 2,5 трильйона доларів буде витрачено на охорону здоров’я в цьому році, близько 17,6 відсотка валового внутрішнього продукту. Це $ 8160 на одного жителя США.
Поллак сказав багато, що навіть не йде в напрямку надання допомоги.
“Є дуже високі адміністративні витрати, пов’язані, пов’язані з нашої системи медичного страхування для оплати агентів зборів, реклама і маркетинг, і прибутку”, сказав він.

Зростання цін на медичні технології та ліки за рецептами також є чинниками. Поллак сказав неефективні процедури надалі додати у витрати.
“Багато за тим, щоб люди насправді дає їм невелике поліпшення в їх охороні здоров’я, а деякі насправді навіть шкодить їх медичного обслуговування,” сказав Поллак.
Плата за послугу

Лікарі в США за кожну послугу, яку вони надають. Чим більше процедур або тестів вони ведуть, тим більше вони були оплачені.
Сара Коллінз, економіст, помічник віце-президента Фонду Співдружності, приватний фонд, який підтримує дослідження в питання охорони здоров’я, заявив, що США могли б заощадити гроші, якщо він змінив цій системі.
“Там насправді ніякого міркування з приводу якості цих послуг, або загальний погляд на те, що відбувається з людьми, коли вони знаходяться в лікарні та оплату на основі результатів”, говорить Коллінз.
скорочення витрат

Президент Обама зробив скоротивши витрати на охорону здоров’я більшу частину своєї економічної політики. Він запропонував $ 630 000 000 000 Резервний фонд протягом наступного десятиліття, щоб почати реформування системи. Експерти сходяться на думці капітальний ремонт коштуватиме ближче до $ 1 трлн.
Коллінз говорить, план Обами інвестувати в електронних медичних записів, щоб запобігти дублювання догляд допоможе подолати розрив.
«Прискорення поширення і використання медичних інформаційних технологій може заощадити до близько $ 261 000 000 000 за 10-річний період”, сказала вона.
Уряд також відновив і розширив програму, щоб забезпечити 11 мільйонів дітей, інвестиції в профілактичної допомоги, які повинні допомогти сім’ям уникнути більш дорогих відвідин швидкої допомоги.
Існує загальний консенсус у Вашингтоні, що система охорони здоров’я не працює, але погодившись на лікування буде складно. Незважаючи на це, лідери Демократичної партії пана Обами сподіваються згуртувати достатню підтримку, щоб пройти законопроект про реформу в найближчі кілька місяців.