насолоджуватися гострими відчуттями, будучи застраховані

Індія є другим за величиною виробником двоколісних транспортних засобів у світі. В останні кілька років, індійська двоколісних транспортних промисловості спостерігається вражаюче зростання. Країна стоїть поруч з Китаєм за обсягами виробництва і продажів відповідно. Річний обсяг продажів мотоциклів в Індії очікується, хрест десятимільйонна позначки до 2010 року. Більшість індійців, особливо діти воліють мотоциклів, а не автомобілів. Двоколісних транспортних засобів є найпопулярнішими і високо цінуються із середнього транспорту в Індії. Низьке проникнення двоколісних транспортних засобів у країні 31 двоколісних транспортних засобів на 1000 жителів (2004) залишає величезні можливості для зростання ринку. Загальна промисловості продажів двоколісних транспортних засобів зросли на 15% з 6570000 в 2004/2005 році до 7570000 в 2005/2006.

Плавучої індійської економіки з темпом зростання близько 8% на рік, крім того, очікується, стимулювати зростання двоколісних транспортних засобів у країні. Оскільки кількість двоколісних транспортних засобів зростає день від дня, і це вимагає постійної бойової готовності від крадіжки і нещасних випадків. Двоколісних транспортних засобів страховий поліс гарантує безпеку транспортного засобу і тим самим роблячи їзду без напруги. Для цього існують приватні страхові компанії, які пропонують страхування Вашого двоколісних транспортних засобів. Деякі з провідних двоколісних транспортних засобів страхової компанії в Індії ICICI Lombard, Нова Індія забезпечення, Bajaj Allianz, Сполучені Індії Страхування, HSBC Індії та багатьох інших. Для того, щоб отримати більше кількість клієнтів під їх поясом різні страхові компанії навіть пропонують зі знижкою Автострахування.

Провідний постачальник Автострахування, ICICI Lombard передає складну двоколісних транспортних засобів страховий поліс, який охоплює вас від будь-яких втрат або шкоди, заподіяної транспортним засобом проти природних і техногенних лих, таких як пожежа, вибух, крадіжка, аварія тощо ICICI Lombard два Уілер Страховий поліс забезпечує особисту кришку аварії Rs.1lakh для власника водія транспортного засобу. Можна також вибрати для особистої кришку аварії для пасажирів і можуть скористатися безготівковим об’єкта претензії в будь-якій мережі безготівкових гараж по всій Індії.

Є ряд переваг цієї політики, такі як претензії не приймаються бонусу, NCB передачі та знижки на протиугінні пристрої. Політика власник може скористатися засобом претензії не приймаються бонус на політику оновлення і ця знижка може доходити до 50%. Можна також передати всі переваги немає претензій бонус, коли вони переходять їх моторні страховий поліс від іншої компанії ICICI Lombard. Якщо хтось встановив Араї затвердженим пристроєм проти викрадення у його / її автомобіля, можна отримати знижку в розмірі 2,5% від Преміум OD максимум до 500 рупій.

ICICI Lombard 2 Уілер Страховий поліс пропонує знижку у розмірі 2,5% від Преміум OD максимум до 50 рупій членам визнаних автомобільної асоціації в Індії. Автомобілі застраховані при фіксованому значенні називається оголошена вартість Страхувальника (IDV). Він розраховується на підставі перелічених продажу виробника ціна автомобіля, включаючи ціну і аксесуарів.