наслідків повеней на дому вартість страхування

Життя є невизначеним і часто ми стикаємося стихійних лих, які залишать нас у біді. Для боротьби з такою сценарій, що це необхідність, щоб мати страхове покриття.
Недавні повені, що зруйнував кілька районів Великобританії в останні роки коштували галузі страхування житла, за оцінками, 4 млрд. фунтів стерлінгів. Провідні страховики будинку кришку піднімають вартість будинку страхування розраховані в середньому на 10%, приблизно додаткові £ 30 – £ 40 на рік.

Norwich Union була першою такої компанії оголосити про це збільшенні, після затоплення на півночі Англії призвести до позовів на загальну суму близько 175 мільйонів фунтів стерлінгів. Крім того, повені, яка обрушилася на Глостершир і інших південних регіонах обійдеться компанії ще приблизно £ 165million.
Це теж погана новина для тих, хто живе в районах, схильних до повеней; свої премії вже, ймовірно, буде в три рази вище, ніж в середньому і подальше збільшення страхових внесків навряд чи буде вітатися.

Проте, страховики раді запропонувати рекомендації щодо заходів обережності, які можна зробити, щоб знизити потенційно ці збори. Такі запобіжні заходи включають в себе установку клапанів фахівця сантехніка, які призначені для запобігання переповнення стічних вод у будинках.

Беручи це до уваги, стає дуже важливо переконатися, що вдома і політики вмісту страхування є достатніми і сучасними. Хоча це додана вартість, наслідки чого ці політики безперешкодно можуть бути руйнівними. Без цього в грі, власники будинків повинні покривати витрати, пов’язані з їх будинків висохли самі фахівці. Також вартість заміни електричних товарів, меблів та косметичний ремонт можна встановити до тисячі.
Подальше розчарування для тих, хто постраждав від повені ймовірність затримки в обробці претензій, просто з-за величезного числа що беруть участь і супроводжуючих документів. У відповідь на цю ситуацію, страхувальників в даний час рекомендується сфотографувати шкоду, завдану їх домівках і товарів у разі, якщо виникають суперечки щодо того, вартість предметів для заявляється.

Вони також настійно пропонується, по можливості, зберегти зразки пошкоджених елементів, таких як килими або штори – знову зміцнити оцінку завданих збитків. І є також питання, чи слід йти вперед з ремонтом або жити з наслідками, поки вимога не буде оброблений.
Розсудливий рада пропонує чекати, поки претензії, обробляється і довідку про те, житло повинне бути сухим була отримана; ризик вологою губить будь нова прикраса занадто реальна і страховики навряд чи на себе витрати другого ремонту.

Ситуація виникла також, що в деяких частинах країни, люди, які живуть на заплавах або районах, схильних до повеней в даний час відмовилися Страхування житла безпосередньо.

Є також плани щодо розвитку подальшого 350000 нових будинків на певних заплав. З потенціалом для повеней зростає, ці будинки будуть розглядатися як високого ризику страхові компанії, безумовно, призводить до надзвичайно високої премії і, можливо, в результаті чого деякі з них вважаються страховими.