наслідки вже існуючих умов у Північній Кароліні медичного страхування

Існуючі умови охорони здоров’я відіграють важливу роль у політиці Північної Кароліни медичного страхування. Є три випадки, які можуть опинитися в разі, якщо у вас є вже існуючі фізична недуга в Північній Кароліні. Насамперед Є висока ймовірність того, що ви не може бути надана освітлення на всіх. По-друге, страхова компанія може докласти всі зусилля, щоб перевірити ваш стан і останнє, але не менш вони можуть збільшити щомісячні премії, ви повинні платити.

Отримання покриття в Північній Кароліні медичного страхування в основному означає отримання покриття для умов, які вже існували в клієнті. Раніше існували умов може бути константою хвороби, тих чи інших психічних проблем, а також деякі захворювання, які прийшли до людей зі спадковістю. Система така, в Північній Кароліні, що якщо ви постраждали від серцевого нападу, або пацієнт або рак або діабет він майже впевнений, що ви не будуть покриті за рахунок індивідуального страхування здоров’я. Деякі інші захворювання, яке змушує вас непридатним для отримання претензії є ревматоїдний артрит, психічні розлади, муковісцидоз, свого роду захворювань серця, ХОЗЛ або фибромиалгии. Тому у всіх цих випадках людина стає позбавленим права бути покриті поліс страхування здоров’я в Північній Кароліні.

Ще одним заходом, яка супроводжується ці поліси страхування здоров’я є те, що вони повністю ігнорують вже існуючі умови людини і, отже, не забезпечують вид покриття, пов’язаних з його лікування або ліків. Захворювання, при яких така позиція слідують страхові компанії, остеопороз, подагра, подвиги депресії або астми. Страхові компанії зайняти таку позицію, тому що якщо у людини є вже існуючі фізичні недуги, то досить імовірно, що освітлення може бути занадто дорого для них, і вони Resultantly вони можуть працювати собі в збиток.

У Північній Кароліні найкращий варіант для тих, хто має фізичні недуги, щоб піти для політики страхової групи за допомогою роботодавця них. Це тому що якщо у вас немає рамки отримання плану страхової групи це дуже малоймовірно, що ви будете мати право на медичне страхування. План страхової групи в Північній Кароліні за фінансової підтримки держави і є єдиним варіантом, який люди з вже існуючими фізичними умовами можуть скористатися. Тільки у випадку, якщо у вас є помилка в політиці протягом більше 63 днів ви не будуть покриті за рахунок страхової поліс групи. Компаній в Північній Кароліні, який дає покриття навіть по закінченні 63 днів автоматично виключають першу дванадцяти місяців з політикою покриття. Таким чином, необхідно, щоб одна має безперервні медичного страхування.

Цілком очевидно, що це дуже важко отримати страхове покриття для тих, хто вже існуючі проблеми зі здоров’ям. Отже, в такій ситуації це найкраще, що виручка одного з служби агента медичного страхування, який добре знайомий з найдрібніших поліси страхування здоров’я Північної Кароліни.