наскільки погано є банки, коли справа доходить до PPI

У 2005 році Управлінням з фінансових послуг почати розслідування за участю сектора захисту платежів. Це було після того, як скарга була отримана Управління по добросовісній торгівлі. Бюро консультації населення ні щасливий. Політика, яку клієнти були продані не були хороші. Деякі люди навіть знаходять, що вони не могли претендувати на їх політику.

Існує мало сумнівів, що страхова виплата захисту має велике значення в якості продукту. Його метою є захист від можливості того, що невміння працювати, залишить вас з неплатоспроможність кредитного договору. Це може бути в результаті нещасного випадку або хвороби або надмірності, наприклад.

Отримання страхової виплати захисту багато в чому залежить від обставин. Ви індивідуальним підприємцем? На пенсію? Працюють неповний робочий день? Вже за умови попереднього недуги? Це просто вибір загальних винятків, які є частиною політики оплати страхового захисту, так що це вельми корисним для вас, що ви переконаєтеся, що кришка ви збираєтеся на вивезення, підходить до ваших індивідуальним вимогам.

Якщо ви виявили, що наявність страхового платежу захист буде корисним для вас, то ваш простий спосіб платити низьку премію для оплати страхового захисту, щоб отримати політику з брокером, який відділений від високої кредиторів вулиці. Вартість вашої премії визначається кількістю ви страхуванні, а також, скільки вам років.

Душевного спокою, і загальне ковдру безпеки, що страхова виплата дає захист, величезний. Якщо у Вас подати позов, то вам не потрібно турбуватися про свої фінанси, і, ймовірно, краще, швидше. Більшості політика не буде розпочата не раніше ніж через 30 днів після втрати роботи, і не пізніше, ніж 90. Крім того, вони зазвичай працюють протягом деякого часу між 12-24 тижнів, який вважається адекватний період часу, щоб відновитися і повернутися до роботи. Дані правила не менше, і більш конкретні терміни пропонуються в умовах тієї чи іншої політики

Висока кредиторів вулиці в звичку заробляти гроші від вас. Це їх загальна функція. Тому вам буде запропонований Оплата страхового захисту з будь-якої компанії ви вирішили взяти кредит с. Оплата страхового захисту часто додається у верхній частині кредиту без вашої консультації, тому вони повинні бути перевірені. Проблема з цими політиками, взяті з високою кредиторів вулиці, є обмежена кількість інформації, яка споживачеві повинна надаватися про продукт. Це, дійсно, велика частина причини, чому існує розслідування все це. Вони продають людям продукт, який вони не мають достатнього досвіду, буде продавати.

Незалежний брокер оплати страхового захисту буде кращим варіантом, після виконання деяких досліджень, щоб знати, чи дійсно ви маєте право на політику. Самостійні брокери мають компетенцію в те, що вони роблять, і так тому дасть вам правильну пораду, що високі кредиторів вулиці не буде. Якщо ваш готові заплатити в два рази вартість кредиту, який ви взяли, просто через високу некомпетентності вулиці кредиторів, то не отримає другий цитата з незалежного брокера. Не багато людей хочуть бути в цій ситуації все ж.