наскільки добре ви знаєте свій автомобіль

Страхування автомобіля постачальника, більше ніж, підняли тривогу щодо справжності автомобілів, які придбали старий. За даними страховика, тисячі водіїв, які купили автомобілі, може бути піддаючи себе непотрібному ризику від нещасних випадків і навіть шахрайство.

Багато старих транспортних засобів, як правило, небезпечно, з дилерами частіше, ніж не мати мало або немає досвіду або знання автомобільної промисловості, це означає, що, коли вони купують машини, щоб продати з аукціонів вони повністю усвідомлюють, що саме вони є отримують. Крім того, велика кількість старих автомобілів, можливо, були вкрадені і стільки, скільки один в трьох з тих автомобілів, які купуються в приватному порядку у Великобританії може мати геть історій, які роблять їх марними. Люди, які вважають за краще купувати автомобілі через приватних осіб піддають себе більшому ризику обману і довгострокові проблеми, на відміну від тих, які купують у дилерів. Комерційна комерсанти можуть бути притягнуті до відповідальності відповідно до Закону Торгівельні опису для продажу транспортного засобу з несприятливими історії, у той час як приватні продажу не працюють за будь-яких авторитетних егідою.

Кредитної організації, Experian, збирає інформацію про історію автомобілів та підрахував, що 29% автомобілів з несприятливими історій також посадки нового власника з видатними фінансовими угодами. У цих випадках, автомобілі продаються на раніше існуючих кредитних договорів були врегульовані, тому покупець насправді не придбання права власності на автомобіль залишивши його піддається для звернення стягнення і покупець уразливими до значних фінансових втрат, так як немає ніякого способу окупність коштів.

Інші поширені проблеми покупці старих і старих автомобілів включають вкрадені машини, ‘вирізати і вимикається “, яка є зварюванням з двох пошкоджених транспортних засобів, щоб створити візуально непошкоджених автомобілів і транспортних засобів, які були оголошені фінансові та економічні списань страховиками після попередніх аварій. Автомобільні покупці можуть отримати історію автомобіля, який вони мають намір придбати; звіт відстеження деталі минулих автомобіля доступні за додаткову плату. Звіт буде включати інформацію, таку як минулі власності, пробіг історії, будь-які випадки, коли машина була вкрадена, а також будь-які заходи, де він був страховим списання. Тим не менш, незважаючи на загальні та входження покупців час приземлився в гарячій воді, жалюгідні один з десяти покупців візьме на себе працю перевірити інформацію з машини вони купують.

Ті, хто вибирає не добитися глибокого історії автомобіля створюють непотрібні проблеми для себе ряд питань, які можуть виникнути при продажу вживаного автомобіля. Крім крадіжок, повернення і в кінцевому рахунку водіння смертельною пасткою, покупець може також зіткнутися з підозрами від гаражів і DVLA, якщо вони були повідомлені подробиці неточних пробігу або навіть зміни кольору фарби. Таким чином, це невелика ціна за те, як отримання звіту історії транспортного засобу може виявитися неоціненною.