наскільки ви впевнені у вашій страхової компанії автомобіль

Це трапилося зі мною на Різдво. Це було трохи після полудня, і ми були на нашому шляху, щоб відвідати сім’ю і доставити автомобіль навантаження різдвяні подарунки. Ми вже було незабутнє різдвяний ранок в комплекті з подарунками під ялинкою, діти радісно роздирають кольорові обгортковий папір, і гарячий помаранчевий булочки. Коли ми їздили, ми з нетерпінням чекали однаково приємний вечір Різдва.

Дороги були трохи вологими, але ніщо в порівнянні з снігу за попередній день бурі. Коли ми приїхали до жвавого перехрестя, автомобіль, який чекає, щоб повернути ліворуч по нашій смузі ще толчковой вперед з очікуванням. Коли автомобіль перед нами пройшли чекає машина, щоб включити, стало очевидно, що поворотний автомобіль був навіть не знають про нашу присутність. Ми натиснув на гальма, як тільки стало очевидно, що поворот робив свій хід, але було вже надто пізно. Вони били нас квадрат.

Наш автомобіль був повністю відключений. Переднє колесо нахилене у сусідньому кутом 45 градусів, і ми були щасливі, що був достатній імпульс, щоб допомогти нам досягти безпеки плечу. Водій машини був свідком аварії і був готовий йти нашого транспортного засобу протягом декількох хвилин. Поліція прибула в короткі терміни, документи, розібралися. Ми називали члена сім’ї для їзди, і коли вони прибули, ми заряджали автомобіль з подарунками від стовбура і приступив до нашої початкової мети.

Звідти решті процес від подачі позову, щоб отримати наш автомобіль був безпрецедентний, саме так, як воно має бути. Пред’явлення вимоги з нашим місцевим страховим агентом була швидкою і безболісною. Автомобіль відбуксирували в місцевій автомайстерні, яка працювала з нашої страхової компанії автомобіль для проведення оцінки і після збору наших франшизу, почати процес ремонту. Вони домовилися відбуксирувати автомобіль в спеціалізовану механіка зафіксувати внутрішні пошкодження, а потім привів його назад в магазин, щоб зробити необхідний косметичний ремонт. Враховуючи кількість пошкоджень, я був здивований, побачивши машину знову, але трохи більше трьох тижнів потому, моя машина була готова до поїздки додому так добре, як ніколи. Потім, через деякий час після цього, ми отримали чек з нами для відшкодування франшиза, оскільки аварія була не наша вина.

А що стосується тих трьох тижнів, вони були досить хороші також. Вибір оренди автомобілів під час свят був дуже тонким, щоб ми закінчили тим, що переїхали в новий Chrysler 300 на безоплатній основі.

Маючи право страхова компанія зробила те, що, можливо, було жахливим способом закінчити свята і почати новий рік в в гіршому випадку, незначне незручність. Там не було сваритися через покриття сум, наші франшиза була швидко повернута, наш прокатний автомобіль був повністю акомпанували, і в кінці всього цього, наша машина, а як завжди, і з новою роботою тіла, подивився, що набагато краще.

Автомобільні аварії неминучі. У якийсь момент в нашому житті, майже всі з нас доведеться файл страхового відшкодування. Переконайтеся, що, коли прийде час для вас, у вас є компанія страхування автомобіля, яким можна довіряти, щоб зробити процес якомога менш болючим.