наскільки важливі ви в вашої страхової компанії

Для багатьох з нас, виймаючи страхування є трудомістким завданням! З такою великою кількістю страхових компаній, що конкурують за нашу увагу, і так багато різних стратегій, щоб заплутати нас ще далі, прийняття рішення про страхову компанію може бути досить складним завданням! Тому, коли ми, нарешті, знайти страхової компанії та страхового поліса, що ми більш-менш задоволені, ми будемо дотримуватися їх, як іриски його обгортку в теплий сонячний день!

Це не обов’язково може бути кращий шлях, щоб слідувати. Догляд за власні інтереси повинні бути більш важливими, ніж залишатися вірними своїй страховій компанії! Якщо ви були з тієї ж страхової компанії досить довго, є ймовірність, що ви насправді не важливо, як компанія, як ви думаєте!

Іноді, трава насправді зеленішою на іншій стороні, і це може бути час, щоб підняти свій бізнес в іншому місці. Подумайте про наступне, а потім прийняти обгрунтоване рішення: трава іноді виразно зеленішим на іншій стороні, і це може бути у ваших інтересах, щоб підняти свій бізнес в іншому місці. Розглянемо наступний, а потім прийняти обгрунтоване рішення:

Страхові компанії зосередитися на новий бізнес. Вони завжди в пошуку нових клієнтів і нових страхових полісів писати. Для них, ви можете бути настільки важливими в новинах минулого тижня. Багато страхових компаній пропонують знижки для нових членів. Чи повинні вони б вам краще не пропонуємо вам, своїм лояльним клієнтом, це найкращий показник за кожен рік вам продовжити вашу політику? Перейшовши на нову компанію, ви б тому “новачок” отримує королівську привітної лікування (і дисконтованою премій, які йдуть з цим!)

Коли в останній раз, коли агент від страхової компанії дали вам візит ввічливості, щоб дізнатися, чи є щось, що вони можуть надати допомогу? Ваша страхова компанія повинна переконатися, що ви завжди отримує краще покриття для ваших конкретних потреб – що, якщо ваша ситуація тим часом змінилася так різко, що ви тепер застраховано недостатньо навіть не усвідомлюючи цього? Якщо Ви чуєте тільки від вашої страхової компанії в дивному випадку, що ви пропустили платіж (вини банку, звичайно!) Ви повинні дійсно запитати себе, якщо ви не витрачаєте свій час і гроші!

Якщо ви плануєте переїхати ваша політика в іншу організацію, магазин навколо. Порівняйте, як багато компаній, як можливо (принаймні, 3 – 5) і не зупинятися, перш ніж ви знайдете компанію, що ви 110% задоволені. Отримання квоти страхування так само проста, як падіння з дерева. Якщо вам потрібні додаткові вказівки, ви завжди можете призначити брокера, щоб допомогти вам. Брокери можуть допомогти вам у пошуку багато, оскільки вони завжди в курсі всіх подій у світі страхування!

Після того як ви вирішили зробити перехід на іншу компанію, ваш час має бути правильно. Найкраще було б чекати, поки ваш поточна політика не є для оновлення. Якщо ви просто вирішите не продовжувати вашу політику з вашого поточного компанії, що не буде нарахування пені заборгованості. Однак, якщо ви хочете перейти на нову компанію в середині вашого контракту термін, ви, можливо, доведеться заплатити великий штраф скасування.

Крім того, безпечніше тільки скасувати поточну політику, як тільки ваша нова політика, по суті, з новим страховиком. Це дозволило б уникнути в будь упущення в охопленні.

Найголовніше в тому, що ви відчуваєте, як ваша страхова компанія поклавши потреби в першу чергу. Якщо це не так, вжити заходів і перейти до кращого життя!