наскільки важлива довгострокового страхування для виходу на пенсію

Хоча багато людей нехтують необхідністю довго страхування по догляду термін, вони повинні бути інформовані про переваги цього забезпечити, враховуючи стрімко ростуть витрати на медичну допомогу на всій території Сполучених Штатів і відсутність надійної громадської програми охорони здоров’я для літніх людей. Довгострокові вигоди догляду страхування можуть бути сплачені численних послуг догляду на дому допомога життя яких люди знаходять важко платити через поза? З? Кармана. Вона забезпечує більше, ніж просто фінансові готовності, гарантує ваше благодушність володіють чудовими золоті роки на тлі втрати ваших фізичних чи психічних сил.

Загальні віці до покупки LTCi знаходиться між 50 і 60. Премій багато доріг, коли придбав на пізніших років 70 і старше, тому що люди стають більш сприйнятливими до серйозних захворювань і когнітивних розладів. Рекомендується купити LTCi у вашому 40 або 50, щоб гарантувати ваше здоров’я страховий і заощадити на премії.

Деякі люди байдужі у страхуванні свого здоров’я, тому що вони вважають, що вони не знадобляться у майбутньому. Це ризикована припущення, однако. Ті люди, з хорошим здоров’ям сьогодні також повинні поглянути на можливості придбання небажаних хвороб у майбутньому, що може спонукати їх від необхідності одне з довгострокових послуг з догляду. Департамент охорони здоров’я та соціальних служб повідомили, що прогнози щодо чисельності американців з довгостроковими потребами догляду 12000000 в 2020 році.

Статистика, швидше, попередження для всіх, але реальна причина покупки довгострокового страхування часто звинувачують на тривожні довгострокові витрати на обслуговування в країні. Хоча є деякі невеликі відмінності в витрати, передбачені за Genworth MetLife і, очевидно, що довгострокового догляду можуть дати повну ударом від своїх накопичень.

Крім того, особисте страхування життя і здоров’я не покривають довгострокового догляду, і так Medicaid і Medicare не є надійними, а також. Якщо ви думаєте, Medicaid буде платити за вашу допомогу, ви абсолютно не праві – ви будете зобов’язані вичерпати свої активи, поки воно не досягло межі активів. З іншого боку, Medicare може платити тільки за “короткий” термін послуги. Довгі страхування по догляду термін допоможе вам платити за всі ці дорогі кваліфікованої медичної допомоги та медичних послуг в обраному налаштування або вдома, або в установі, яка може зайняти два або більше років. Якщо ви плануєте застрахувати себе, переконайтеся, що ваш дохід більше, ніж у середньому працівники отримують, тому що ви, безумовно, вичерпує велику частину своїх заощаджень.

Існують різні типи довгих страхування по догляду термін, але вони використовують подібну схему, як звичайних, таких як страхування здоров’я і життя. Страхувальників буде платити за внески на основі оплаченого покриття, а потім страховики оплачувати витрати на послуги ЮТК. Медичний андеррайтинг також введених, щоб допомогти компаніям вибрати тільки кваліфіковані фахівці. Якщо ви плануєте купити LTCi, ви повинні порівняти політику першого з різних страхових компаній, а потім дізнатися про вимогам. Деякі політичні особливості і вершники дуже заплутаною так є обширна оцінки і дослідження, щоб знати, що означають ці терміни і відповідні пільги.