населення запускає обкладинки для мусульман

Новий бізнес страхування, яка спеціально розроблена для відповідності ісламським віруванням в даний час запуски Capita гігантські аутсорсинг, відомий з управління збір за в’їзд автотранспорту в Лондоні та збору ліцензії BBC Плата за телебачення.

Capita працюватиме з британським ісламського страхування для запуску цієї ініціативи у квітні. Партнерство буде спочатку продати автомобіль і дешеве страхування будинку слідують інвестиції. Страхування життя, заощаджень та етичних фінансових продуктів будуть додані пізніше в 2008 році.
Capita працюватиме задню сторону офісу бізнес, продаючи політики та обробки претензій. Протягом наступних 8 років Очікується, що операція буде коштувати £ 87 млн, щоб душу населення.
Типові страхування Великобританії продукти не у відповідності з ісламськими переконаннями як “риба”, або відсотки, заборонено в Корані, хоча прогресивні мусульмани, як правило, розглядають це як грабіжницькі відсотки. Правовірні мусульмани також відкладати на елементи азартних ігор і продуктів страхування невизначеності включають, як ви ставите ви думаєте, ваше майно буде в безпеці чи ні.

Виконавчий директор британської ісламських страхових холдингів, Бредлі Брендон-Cross, сказав: “Мусульманські держави віру, що за різних властивостей продукту, звичайного страхування Великобританії варіанти знаходяться в конфлікті з ісламом, і це створює дилему для британських мусульман. Ми плануємо створити британського страховика, який працює таким чином, що знімає цю дилему і створює захоплюючий новий сектор на британському ринку страхування “.

Це той ринок, раніше нецільового страховиками і якщо Capita вдається отримати це право він може бути дуже прибутковим. Страхування є одним з практичних покупки, призначені для покриття вас від крадіжки, випадкового пошкодження, втрати, а іноді і всі стихійні лиха і він часто платить, щоб мати цю кришку.

Новий страховий продукт у Capita буде відповідати “такафул” принципах. Це концепція ісламського страхування, яка була помічена протягом більше 1400 років практикується в багатьох формах. Його походження від арабського кафала робота, яка у вільному перекладі як гарантія один з одним або спільні гарантії. Takaful є формою взаємного страхування, заснована на відповідальності і співпраці. Страхувальники співпрацюють між собою, кожен з них буде платити абонентську, тобто будь-яка невизначеність виключає, збитки діляться і відповідальність поширюється через співтовариства страхувальників.

Capita почав торгувати на фінансових ринках у 2000 році, спочатку пропонувати загальному страхуванню, а потім ще і в житті і пенсій стороні ринку. Страхування надав Capita з деякими зі своїх найбільших перемог контракту, наприклад, минулого року він почав £ 722 000 000 угоди з Prudential за управління 7000000 зрілого життя і пенсій політики. Це з тих пір бачив Prudential 1750 співробітників у Великобританії перехід на душу населення і 1250 Бомбей персоналу також приєдналися населення.
Компанія також була призначена для запуску бек-офісу в Норвічі Болотний На початку 2008 року американської страхової брокер, ця операція, як очікується, буде коштувати 200 мільйонів фунтів стерлінгів на компанію через наступне десятиліття.

Прибутку до сплати податків виросла на душу населення у 2007 році на 19% до £ 238 400 000 на оборот на 10% до £ 2070000000. Capita також заявила, що має відмінну видимість на 2009 і 2010 роки доходи, вже отримав 2008 фунтів стерлінгів 2300000000 забезпечено.

Виконавчий директор Capita, Пол Піндар вважає, що будь-які економічний спад буде хороша річ для душу, тому що інші компанії будуть шукати передавати свої оборотні офісної роботи.

Capita також починає набувати інших компаній продажу і фронтових операцій офісу. It працювати з клієнтами центрів DSG, раніше Dixons і Eircom, ірландського оператора зв’язку.

Capita каже, що його дивідендів збільшиться на 33%, це відповідно до п’ятирічним середньому на 32% більше. Компанія також запропонувала повернутися до 25p за акцію через інший, особливих дивідендів.