народження дитини перевірити медичного страхування неодноразово …

Вітаю, ви вагітні! Тепер йдемо перевірити медичне страхування. Великий, дитячої дитини пофарбований, прикрашений, і готово! Тепер йдемо перевірити медичне страхування. Нічого собі, ви тільки що отримали тонни дитячих подарунків для вашої дитини душ! Тепер йдемо перевірити медичне страхування. А хлопчик, ваші сумки лікарню упаковуються, і це майже часу доставки! Тепер йдемо перевірити медичне страхування.

Ну, може бути, це не зовсім на таку крайність, але проблеми медичного страхування може повзти вгору в будь-який час. На жаль, деякі люди дізнаються, що на своїй шкурі, коли вони отримують в лікарні або рахунок лікаря, це у багато разів вище, ніж вона повинна бути. Проблема в тому, що з більшістю з охорона здоров’я сучасних мережах, є в мережі і поза мережею провайдерів. Вибрати постачальника, який знаходиться в мережі і ваші рахунки буде істотно нижче. Виберіть поза мережі провайдера, і ви, швидше за все, платити в три рази стільки ж або більше.

На даний момент, ви, ймовірно, думав: «Немає проблем. Я перевірив мій мережевий каталог і вибрати в мережі OBGYN та лікарні. Я весь. “Хоча це був, мабуть, вірно, коли ви спочатку перевірили каталогу, який не може бути вірно і сьогодні. Невідомо для багатьох пацієнтів у тому, що лікарі і лікарні часто не в змозі відновити контракти або компаній падіння страхування з деяких причин. Ось чому кожен раз, коли ви відвідаєте ваш OBGYN або зареєструватися в лікарню, вас попросять заповнити ті ж форми страхування і підписати ті ж гарантії оплати ви підписали незліченну кількість разів до цього. У той час, вони повинні повідомити вам, якщо ваша страхова більше не прийнято, але це не завжди так. Лікарських кабінетів і білінгу відомств не завжди відповідає сучасним вимогам і в курсі змін договору страхування. Єдиний раз, коли ви можете дізнатися, що проблема існує, коли ви отримаєте рахунок. Навіть якщо вони знають про страхування змін, і ви повідомили, ви, звичайно, не хочете, щоб отримати цю інформацію, коли ви зареєструвалися поставити Вашій дитині.

Найкраще подзвонити як вашій компанії, страхування і доставку обраного лікарню задовго до вашої великий день і знову, як вашого терміну отримує ближче. Переконайтеся, що вони приймають ваш страховий і в мережі провайдера. Якщо це можливо, дізнатися, коли їх контракт закінчується, і, якщо вона оновлюється. Просто тому, що вони приймають ваш страховий сьогодні не означає, що те ж саме буде справедливо і завтра або на наступному тижні або на день поставки.

Якщо ви виявили, що проблема з вашої страхової, ваші варіанти можуть бути обмежені, щоб платити більш високі ставки, перемикання страхування, або перемикання лікарів і / або лікарень. Перед тим як йти на будь-який з цих крайнощів однак, звернутися до страхової компанії, щоб побачити, якщо вони надаватимуть вам виняток, де Ви можете продовжити поза мережі провайдера на переговори в мережі швидкість. Крім того, зверніться до лікарні або лікарем, щоб побачити, якщо вони можуть прийти до якогось компромісу з вашою страховою компанією. У той час як жоден з цих, швидше за все, відбудеться, то варто спробувати. Якщо ви в кінцевому підсумку необхідності перемикання страхування, переконайтеся, що ви перевірити свої правила щодо вже існуючих умов.

Таким чином, йти на святкування вашої вагітності, прикраси дитячої вашої дитини, розгортаючи ваші подарунки душа дитини, і готується до вступу Вашої дитини в світ. Потім перейдіть Перевірте своє здоров’я страхового покриття.