направляти на головну страхування для Будинку Рад

Життя в будинку ради? Обдурені страхування житла? Дізнайтеся, який тип політики вам потрібно з цим довідником по страхуванню свого майна до Ради-власності.

Страхування житла проти зміст страхування
Страхування житла ділиться на два види: страхування будівель і зміст страхування. Якщо ви є власником нерухомості, яку потрібно два, але як орендар Будинок Рад, Рада охоплює страхування будівель, тому все, що вам потрібно, це зміст страхування.

Чому ви повинні вийняти зміст страхування?
Зміст страхування не є обов’язковим, але якщо ви цінуєте свій зміст і майно, застрахувати їх! Ви повинні спробувати і переконатися, що ваші зміст страхування охоплює вас, і своє майно, у разі втрати, пошкодження та крадіжки.

Два типи Standard Insurance вміст
Політика Відшкодування шкоди “є дешевшою зміст страхування варіант, але з причини – він враховує кількість зносом. Наприклад, якщо ваш килим було 10 років, коли вона була зруйнована, виграш буде відбивати його віку. ? Нове для політики старої “як правило, дорожче, але ви будете оплатив у повному обсязі для заміни новий килим.

Що Рада страхує
Рада несе відповідальність за страхування усіх своїх будинків. Це означає, що, якщо майно знищене пожежею, рада буде затверджувати, вартість його ремонту.

Те, що Рада не страхує
Рада не повинен страхувати весь зміст, меблі або майна, які належать орендарю ради. Це може включати електричні товари, CD і DVD колекції, килими, меблі, одяг, прикраси та картини.

Примітка: якщо ви не дотик рукою DIY і викликати деякі пошкодження майна, варто зауважити, що Рада не може заплатити у разі виникнення претензії. Завжди говоріть до місцевого органу влади, перш ніж намагатися будь значних творів DIY.

Що відбувається, коли збитки не ваша вина?
Як орендар ради, якщо ви думаєте, що хтось надіслав Рада несе відповідальність за шкоду, заподіяну вашого будинку або ваше майно, ви можете звернутися в страхову компанію. Наприклад, якщо Рада торговець молотки цвях у стіну і випадково лопається водопровід, руйнуючи килим, рада буде нести відповідальність за вартість заміни його. Кожен рада, однак, має іншу політику. Зверніться до місцевих органів влади, щоб дізнатися, що його будинок страховка покриває.

Пом’якшуючих обставин
Якщо ваше майно було пошкоджене внаслідок обставин вважаються під контролю Ради, малоймовірно, що вони будуть судити недбалості. Це означає, що Рада буде прагнути відхилити будь-яку вимогу. Наприклад, якщо шторм підняв плитки з даху, внаслідок чого води для проникнення і пошкодити килим, рада навряд чи буде нести відповідальність. Але ваш зміст страхування повинен охоплювати цьому.

Скільки зміст страхування вам потрібно?
Не варто недооцінювати вартість вашого змісту – все це складає. Для кожної кімнати у вашому будинку, складіть список з пунктів ви хочете застрахувати і записуйте вартість кожного – і не забувайте, велосипеди, газонокосарки і т.д., які знаходяться на вулиці або в господарські будівлі. Використовуйте Confused.com Керівництві до чого не забути при подачі заявки на Home Insurance.

Після того як ви зробили свій список, скласти загальну вартість і вибрати правильний кришку у відповідності зі значенням. Є багато контент-провайдерів страхування, тому порівняти котирування страхування житла онлайн.