нам страхуванню життя шахраям особа за гратами

Дві літні американські жінки, які змова для збору життя виходи страхування заробітної плати, в даний час звинувачується у вбивстві в цьому місяці. Пара стверджувала, що займається або пов’язані з бездомних чоловіків з метою збору коштів страхування життя Убивши їх.

Хелен Голі (77) та Ольга Rutterschmidt (75) побігли двох бездомних чоловіків в автомобілі, з метою отримання великих виходів страхування життя платити. Гола Олена розповіла владі, що вона кожен з нареченим чоловіків для того, щоб подати позов і Ольга Rutterschmidt стверджував, що двоюрідний брат чоловіків. Обидві жінки зіткнеться довічне ув’язнення, не стан умовно-дострокове звільнення за гарну поведінку. Як повідомляється на сайті ABC: “заступник окружного прокурора Truc Чи виклав за журі докази вбивства плану, який був задуманий років, перш ніж вона була проведена. Були 21 полісів страхування життя виносяться на незнайомців. “Truc Чи сказав.

Два бездомних чоловіків були страхові поліси яких жінки купив їх, і кожен коштував багато грошей. $ 829 500 було, що може бути виплачена у випадку смерті Пола Vados і $ 5790000 буде виплачена, якщо Кеннет McDavid помер. Жінки сподівалися пожинати плоди своїх інвестицій, вбиваючи чоловіків і забезпечення засобів страхування життя.

Однією з сестер жертви висловився з приводу відсутності людського співчуття виставлені на жінок у разі, вона сказала, що вона медсестра, яка врятувала життя для життя, і, що було важко уявити, що ці жінки думають.

У статті, опублікованій в Інтернеті, Los Angeles Times було сказано, Майкл Скляр, Rutterschmidt відповідача про те, що: “. Ольга Rutterschmidt не вистачало здорового глузду, було« простодушний »і навіть« дурних »Скляр додав. “Я не можу розповісти вам, як людина може бути настільки дурний. Я можу тільки сказати, що вона була”, він також стверджував, що Голі планується вбивства, але не говорили Rutterschmidt про схему, яка охоплює більше восьми років і беруть участь придбання політики протягом декількох чоловіків.

“Це [автомобіль] був використаний Хелен Голі вбити містера McDavid, не питання”, сказав він, маючи на увазі 1999 Mercury Sable універсал, на якому влада знайшли ДНК McDavid автора. Auto Club Голі членства був використаний, щоб закликати до буксирування на цьому транспортному засобі в ніч передбачуваного вбивства.

Чорні вдови страхування афера була не єдина історія страхування в американській пресі в цьому місяці, хоча. Жінка була визнана винною в куванні підпис племінниці, щоб довести, що вона була опікуном дитини. Її метою було те, щоб отримати $ 10000 доларів в страхуванні життя виходи плати від монументального компанії зі страхування життя.
Жінка, Робін Р.-Франциско (48) взяв гроші, які по праву належить дитині її брата і матері дитини, а не були б знайдені, якби не дослідження Відділом розслідування шахрайства. Франциско визнав себе винним на суді і тепер провести п’ять років у в’язниці, з потенційним апробований п’ять років після цього, і вона повинна виплатити $ 10 000 доларів назад в монументальної страхування. Її остаточний вирок буде передано на 5-му травня.