нам ветеринар в список НБР годинник в нас військових афера медичного страхування

Лікар і ветеран США в даний час утримуються під наглядом філіппінської влади у зв’язку з жертвами афери, що американські військові програми медичного страхування.

Юрист Claro де Кастро, начальник Національного бюро Інтерполу Слідчий відділ, заявив екстрадиції випадків текла через Міністерство юстиції (МЮ). Він пояснив, як тільки Міністерство юстиції стверджує запит про видачу ордера на арешт будуть видаватися і НБР буде служити йому.

Тим не менш, De Castro відмовляють у проханнях, щоб розкрити особи двох підозрюваних, щоб не поставити під загрозу поліцейських операцій.

У 2007 році де Кастро сказав ветеран США був екстрадований до США за участь в афері, що були виплачені TRICARE, Департамент США по всьому світу програми охорони здоров’я захисту про дійсної військової служби та пенсіонерів силових членам послуг та їх сімей, більш $ 100 млн в результаті шахрайських претензій.

Схема бере участь філіппінської медичними, які були звинувачені в отриманні відкатів від помилкових претензій, завищені на цілих 2000 відсотків, поданих TRICARE на медичні послуги.

Де Кастро заявив, угода про визнання провини американського ветерана з урядом США була угода. Угода полягала з уряду США були скорочені пенсійні ветерана після того як він зізнався перезарядки своїх вимог здоров’я, за оцінками, $ 35 000. Ветеран відтоді повернулися в Філіппіни.

Міністра юстиції Raul Gonzalez, однак, сказав, що його офіс поки не отримала запиту про екстрадицію з Вашингтона. «Якщо тут є люди, і вони були пред’явлені звинувачення в США і вони просять нас про видачу, у нас немає іншого виходу, окрім як підкоритися через договір про видачу, ‘сказав Гонсалес.

Він так чи інакше стверджували, що процедура екстрадиції може зайняти особливо довго, зокрема, якщо обвинувачений питань запит про екстрадицію в місцевих судах.

Гонсалес додав, що він не здивувався, коли повідомлення про шахрайство вийшов, пославшись на інцидент, в якому операційна лікуючим в Субик, Angeles City і Баколод був занесений в чорний список через необгрунтованих претензій.

Головний суддя сказав, що здоров’я провайдер переплачує і маніпулювати медичної документації пацієнта.

22 квітня 2008 інтернет-видання Різноманітність Марина повідомила, що лікар філіппінських був заарештований і звинувачений у змові, пособництві і подачі неправдивих заяв в штаті Вісконсін в зв’язку з відкатами він нібито отримав від претензій TRICARE.

Було повідомлено, що Diogenese Діонісіо нібито б дати бенефіціарів від 40 до 80 відсотків від суми позову, а решта грошей підуть йому і його клініка, CDMF медичної клініки в місті Макаті. У 2006 році колишній американський адміністратор філіппінського постачальника охорони здоров’я Здоров’я-Бачення Corporation, визнав себе винним в обмані програми TRICARE. Томас Артур Лутц було пред’явлено звинувачення в участі у змові з Здоров’я Бачення і лікаря на Філіппінах, щоб подвоїти рахунок TRICARE і віддачі завищені платежі в лікарем.

У четвер повідомлялося, що суддя США наказав Здоров’я Бачення погасити $ 100 млн він обдурять від TRICARE. Звіт Associated Press сказав Здоров’я Бачення було наказано ліквідувати всі свої активи протягом декількох місяців і дати переходить до уряду США. На вершині $ 99900000 в реституції, Крабб спрямовані компанії неустойку додатково $ 910 000 і заплатити $ 500 000 штрафу.

За рішенням Крабба, йдеться в доповіді Здоров’я Бачення будуть зобов’язані продати землю, офісних будівель і лікарень на Філіппінах і в літаку і будинків у США. Тим часом, комісар Едуардо Malinis Управління охорони здоров’я Страхування сказав Бачення не є частиною її реєстр страхових компаній.