налаштування вашого страхового поліса, коли одружуються

Коли людина вирішує одружитися це, безумовно, один із найщасливіших і найбільш пам’ятних моментів в його або її життя. Це почуття всього отримувати саме туди, де вона належить, і це дійсно чудовий час, щоб насолодитися. Звичайно, будуть суттєві зміни в багатьох сферах вашого життя, і коли в йде про страхування це будуть деякі важливі думає, що ви будете думати над.

По-перше, ви повинні мати на увазі, що коли ви страхуєте своє життя ви захищаєте вашого чоловіка і ваших дітей від труднощів у разі, якщо ви вже не в змозі підтримувати їх. Тим не менше, якщо ви вирішили застрахувати своє життя, перш ніж змінювати ваше сімейне становище в більшості випадків ваші нові члени сім’ї не будуть покриті страхової ситуації. Ось чому дуже важливо, щоб зв’язатися з вашою страховою компанією після зміни сімейного стану і народити дітей для того, щоб переконатися, що вся ваша сім’я отримує необхідну фінансову вигоду у випадку, якщо щось трапиться з вами. Це дуже ефективний спосіб, щоб переконатися, що ваша сім’я отримує, чого він заслуговує, якщо щось піде не так, і це дійсно платить, щоб переконатися, що ваш страховий поліс має покриємо всі ваші потреби.

Інший аспект страхування життя ви можете розглянути це додавання вашого чоловіка, щоб ваші політики, якщо ви вже купили один. Більшість страхових компаній не мають жодних проблем з цим. Цей варіант хороший з точки зору сім’ї, тому що, якщо щось трапиться з будь-яким з вас, ви можете бути впевнені, що інший буде отримати необхідну фінансову підтримку. І якщо ви обидва опинитеся в ситуації зі страхуванням, ваші діти отримають всі переваги страхувати своє життя і освіту, навіть якщо вас немає поруч.

У разі, якщо у вас немає свого життя покриті до вступу в шлюб, ваше сімейне зміна статусу може бути хорошим стимулом для пошуку дешеве пропозицію по страхуванню життя для вас і вашого чоловіка. Ви можете використовувати переваги політики, щоб забезпечити Вам виплату іпотеки або вищу освіту ваших дітей, коли прийде час, і це, безумовно, те, що ви будете мати, щоб думати про добре у вашому шлюбі. Ви більше не самотній і мають велику відповідальність по відношенню до своєї сім’ї, так що наявність фінансових інструментів для оцінки певних ризиків буде впевнений дати вам шматок розуму. Крім того, молоді сім’ї можуть отримати кращі котирування по страхуванню життя в порівнянні з самотніх і літніх пар, так що думати про це, коли ви починаєте, як сім’я.

При отриманні ваша життя застраховане, переконайтеся, що у вас є повне розуміння Вашої політиці і мати деякий простір, щоб налаштувати його для ваших поточних потреб страхування. Це дуже важко передбачити, що ваші потреби будуть в п’ять або десять років і будучи обмеженим політику, яка не дозволить вам змінити певних умов може виявитися, будучи важким тягарем для вашого сімейного бюджету. Ось чому ви повинні проконсультуватися з вашим страховим агентом або брокером про будь можливостях до фактичної підписання політики.

Рішення про те, яка форма страхування, щоб піти з і інша важлива тема. Обидва терміни і безперервним страхові поліси мають свої плюси і мінуси, і це дійсно залежить від того, що ви хочете від вашого страхового поліса. Визначте ваші потреби, а також політику, яку ви думаєте, краще всього підходить вашій родині.