найпопулярніші автомобільні сигналізації

Один з найдорожчих речей, які ви купуєте в вашому житті, ймовірно, буде вашим автомобілем. Саме тому він повинен бути не просто, що ви повинні мати безпеки або автомобілі встановлена ​​сигналізація для захисту. Мало того, що наші машини коштує багато грошей, вони також дуже важливі в нашому повсякденному житті. Але так як є так багато знати про автосигналізації, це переважна, щоб вибрати правильний вибір для саме те, що вам потрібно. Там дуже багато різних варіантів і цінники, які доступні. Нижче наведені топ-3 безпеки / Автомобільна сигналізація на ринку сьогодні.

Python 991

Перша Автомобільна сигналізація системи безпеки є Python 991 від Directed Electronics Inc, спрацьовуванні більшим, тому що він пропонує безліч важливих функцій в одній привабливій упаковці. Одна цікава особливість про цю сигналізації є те, що пропонує двосторонню систему повідомлень. Це означає, що ви будете повідомлені від когось просто натикаючись трохи в ваш автомобіль хтось намагається вкрасти ваш автомобіль.

Дистанційного керування може також бути використаний для запуску вашого автомобіля. Це може бути особливо корисно в дійсно спекотні або холодні дні. Перш ніж ви навіть виходити з дому, ваш автомобіль може бути ідеальної температури. Ще одна цікава річ про Python є те, що ви знаєте, ви отримуєте відмінну якість. Виробник відомо, для забезпечення міцної і простий у використанні сигналізації.

Один головний недолік цієї сигналізації є ціна. Хоча це може бути коштує грошей, 600 $ + більше, ніж більшість людей може собі дозволити. Крім того, цей сигнал не спадає з якою-небудь опції телефон інтеграції. З багатьох людей стає все більш і більш залежними від своїх телефонів, які не мають цієї опції є негативним моментом.

Viper 5901

Ці автосигналізації приходять з великою кількістю функцій і прості у використанні і надійні. Вони приходять з усіма основними функціями, автосигналізація повинна мати як стартер функція вбивств та дистанційного ключа-менш запису. Вони також мають більш просунуті, такі як датчик удару, що попередить вас, коли ваш автомобіль переміщається. Навіть якщо це просто трохи зміщені, Ви будете повідомлені. Viper тривоги дуже схожі на пітонів, але вони набагато більш доступним. Це охоронна сигналізація системи автомобіля можна купити за трохи більше $ 200 в Інтернеті.

Один з недоліків є те, що він не має діапазон використання, оскільки це рекламується. Цей сигнал, як передбачається, повного спектру до однієї милі. На жаль, багато людей відзначають, що навіть якщо він наближається, вони не були в змозі успішно використовувати його за милю.

Престиж aps596n

Для всіх навколо хороші автосигналізації за доступною ціною, ви повинні обов’язково розглянути Prestige APS596N. Він пропонує простий у використанні компактний пульт, який дуже міцний. При вартості близько $ 100, це дуже хороша угода. Цей сигнал може зробити що-небудь від блокування і розблокування вашої двері відкриваючи багажник.

Це слабкість, що, хоча ви можете використовувати його для дистанційного запуску, ця функція є додатковою функцією і не приходить автоматично з ним. Ця функція повинна бути підключена і може вимагати додаткової плати у використанні. Інший аргумент, що є обмежені функції підтримки, що робить його трохи складніше у використанні.

Ці сигналізації дасть вам захист і безпеку потрібно, щоб ви може захистити ваш автомобіль. Якби мені довелося звузити її до вибору № 1, вона повинна була б бути Viper 5901. Мало того, що він пропонує всі функції, які вам потрібні в сигналізації і багато іншого, це також надійна і доступна. Він поставляється з довічною гарантією і відмінне обслуговування клієнтів від виробника.