наймом індивідуального страхування здоров’я, сімейного доступного медичного страхування

Проте інші варіанти пошуку локальні страхові агентства. Розпитайте, щоб дізнатися про різних агентів і їх політики. Багато агенти будуть працювати дуже важко отримати вам зручний план медичного страхування для вашої родини за ціною ви можете жити с. Навіть якщо ви не можете отримати кожен тип покриття ви хочете, деякі краще, ніж нічого.

Подальша робота з рекламою, що відпускаються за рецептом плани карт та альтернативних планів охорони здоров’я. У той час як деякі з них не буде підходить для ваших потреб, може бути один, який ідеально підходить для вас. Доступне медичне обслуговування страхової план може бути знайдений, але ви, можливо, доведеться зробити деякі пошуку.

Економіка смердить прямо зараз, і страхові витрати ростуть весь час. Тим не менш, з цими 3 порад, ви можете, нарешті, почати, щоб заощадити гроші, знайшовши дешеві плани медичного страхування.

1. Порівняйте і зіставте як багато цитат, як ви можете. Традиційно це завжди було болю і прийняв багато часу та енергії, щоб зробити. Тим не менш, зараз є порівняння сайтів, які дозволять вам знайти дешеве охорону здоров’я швидко і легко.

2. Платити за ваші премії використанням постійного доручення від вашого банку. Це дешевше і менше зусиль, щоб зробити платежі і ви не ризикуєте відсутня внеску.

3. Мати здорового способу життя! Добре, таким чином, може бути, це звучить трохи очевидним, але вони перевіряють, і якщо ви не курите і пити помірно, Ваші премії будуть скорочені.

Важливо скористатися цим і перевірити, як багато різних компаній, як можливо, тому що кожна компанія буде спеціалізуватися на наданні різних типів планів для різних демографічних.

Наприклад, одна компанія може мати дуже дешеві індивідуальні плани для літніх жінок, у той час свої плани на молодих чоловіків може бути дорогим.

Порівняння сайту зробить процес простим шляхом перерахування всіх постачальників, доступних для конкретної держави.

Однак, переконайтеся, що ви йдете через незалежний сайт порівняння, так як багато сайти або продати страхування безпосередньо самі або мають філії в інших страхових компаніях. Це означає, що вони не будуть в змозі перерахувати всі доступні компанії у вашому регіоні, а це означає менше шансів знайти кращу пропозицію.

Ви можете знизити ставки на покупку рецептів в Інтернеті. Ви також можете отримати більш низькі ціни, якщо ви купуєте по телефону. Компанії, які продають в Інтернеті мають більш низькі витрати, ніж цегли та мінометних бізнес і цим має на увазі, що вони можуть і (продають) за нижчими цінами. Але якщо у вас обрана, щоб купити онлайн зробити все від Вас залежне, щоб дізнатися трохи про який ви купуєте від, тому що є вовки онлайн.
Крім того, що ви піддаєте небезпеці своє здоров’я, застосуванні заборонених або незареєстрованих ліків підніме вам курс. І навіть якщо використання ліків стверджується, зловживаючи їх також зробить вас платити набагато вищі ставки. Уникайте самолікування, а також і ви обов’язково отримаєте більш доступними ставками, ніж люди, які цього не роблять.

Скористайтеся безкоштовною клініки, якщо ви збираєтеся зменшити вашу ціну. Такі безкоштовні клініки будуть орієнтуватися на прості речі, як надання Вам до лікаря, перевірки артеріального тиску та багато іншого. Ці клініки можуть бути організовані спільноти або наданих, як громадські роботи з організації. Такі організації, як BBB можу сказати вам, якщо ви, якщо компанія слід довіряти чи ні, так що не в змозі перевіряти. Завжди пам’ятайте, що в той час як ми хочемо зменшити витрати ми також хочемо, щоб залишатися в безпеці. Перевірка з BBB-лайн та інші подібні послуги поставить вас на всякий випадок поки ви купите за найкращою ставки онлайн.

Якщо ви хочете витрачати менше коштів на медичне страхування, то у вас є гарна можливість в гнучкій рахунки витрат. Це свого роду ощадного рахунку, де ви можете зберегти неоподатковуваних доларів для ваших потреб охорони здоров’я. Будь-яка сума не може бути використана перекинувся в наступному році (все ще оподатковуються). Це дає вам оподатковується спосіб створення значних запасів засобів для задоволення Ваших потреб у майбутньому здоров’я.