наймом стоматологічну страховку

Самозайнятих жінка або чоловік, ймовірно, має більше одного вибору для стоматологічну страховку. Вони можуть бути в змозі купити план страхової групи, в поєднанні стоматологічного та медичного страхування по догляду політики може бути те, що вони можуть отримати безпосередньо від страхової компанії, автономні стоматологічної страховий поліс може бути доступно і просто платять за відхід з власної кишені інший вибір.

Група стоматологічної страховки можуть бути доступні через роботодавець чоловіка або через вашого бізнесу. Якщо у вас є тільки кілька співробітників, план групи через ваш бізнес не може бути кращим вибором. Кращі ціни дані великих роботодавців. Це означає, що якщо у вас є чоловік ви можете вивчити альтернативи доступні через його або її наймачем.

Друга краща альтернатива може бути, щоб придбати страховий поліс стоматологічну рахунок, який є частиною пакету, який включає в себе медичну Assurance. Така політика часто добре оцінені і мають хорошу вигоду. Вони часто є кращою альтернативою для тих, хто не може отримати стоматологічне обслуговування рахунок через роботодавця, хоча вони, як правило, не quites так добре, як стоматологічні політики догляду, які доступні через велику роботодавця спонсором політики.

Автономний стоматологічного страхування також альтернативний, однак, стоматологічні знижку Правила рахунок часто краще. (Див. нижче).

Автономний стоматологічних політика часто купують ті, які потребують негайного стоматологічне страхування рахунок. Це веде ціну і знижує переваги, доступні. страхові компанії, як правило нових страхувальників чекати рік або два, перш ніж основні витрати покриваються за рахунок цих видів політики.

Через цього періоду очікування, ці політики не є життєздатними для тих, кому потрібно працювати зроблено відразу ж. Стоматологічна плани знижки часто набагато кращий вибір для тих, хто має безпосередній необхідність стоматологічної допомоги.

Автономний стоматологічну страховку догляду, як правило, так погано цінами, що в багатьох випадках люди і сім’ї буде краще, заплативши за стоматологічні витрати зі своєї кишені.

Ви можете виявити, що страхова група неможливо або воно для вас це не є гарним вибором. Ви також можете виявити, що покупка політики, яка включає в себе забезпечення медичних аналогічним недоступні або непривабливим. Якщо це правда, план стоматологічного знижка може бути ваш кращий варіант.

План стоматологічного знижка не страхування. Тим не менш, це може бути дуже багато.

За щорічну премію, яка могла б бути еквівалентом два або три місяці стоматологічної допомоги забезпечення премій план стоматологічного знижка рахунок може допомогти вам отримати 25% або навіть 35% від вартості вашої стоматологічної роботи без значного періоду очікування. Це означає, що ви можете придбати поліс і отримати знижку в розмірі сотні доларів на день вашого покриття починається.

З цієї причини багато страхові агенти рекомендую знижки стоматологічні плани для своїх клієнтів, які не можуть отримати охоплення групи і для кого упакованих здоров’я та стоматологічного догляду страховий поліс це не варіант.

Це платить, щоб дивитися на всі ваші медичні та стоматологічні альтернативи покриття витрат, якщо ви за наймом. Кращим варіантом може лежати з вашим чоловіком або спонсорованих роботодавцем плану внутрішнього партнера, стоматологічний та медичний рахунок політики забезпечення догляду ви купуєте на свій власний, окремий стоматологічний політики або знижка стоматологічного плану.