найманих лікарів може призвести до доступного медичного страхування

Однією з перешкод для доступного медичного страхування в Америці є бізнес-моделі медицини. Більшість лікарів вніс плату за кожну послугу. Це тип компенсації графік заохочує лікарів, щоб виконати так багато процедур, як це можливо. На жаль, вартість цих процедур передається на пацієнтів та їх страхових компаній. Це також призводить до зростання конкуренції між департаментами. Деякі системи лікарні вирішили використовувати іншу систему: всі їхні лікарі на зарплату. Прихильники цього методу стверджують, що він підвищує якість медичного обслуговування при одночасному зниженні витрат. Включення цих ідей в реформі охорони здоров’я може допомогти врятувати націю гроші, за словами прихильників. Не кажучи вже, що в клініці Клівленда є однією з лікарень, які вдається зробити тільки, що, при лікуванні деяких пацієнтів з поширеним раніше існуючих умов, що багато лікарень дозволило б уникнути.

Альтернативу переважаючим плату за послугу модель була запропонована доктором М. Делос Косгроув, виконавчий директор і президент клініки Клівленда – один з лідерів країни в революцію надання медичної допомоги. Департаменти на основі відповідних систем органів і хвороб, на відміну від медичних спеціальностей. Таким чином, лікарі можуть краще працювати разом і мати справу з пацієнтом у цілому. Це на відміну від системи, що використовується більшістю інших лікарень, яка служить для розділимо проблеми зі здоров’ям, в єдиний частин. На додаток до створення більш ефективної догляду, цей метод організації спрощує адміністративні витрати. Так як це сприяє кращій координації між лікарями, вони менш схильні до дублікат або конкуруючі методи лікування, які витрачати гроші. Наприклад, в клініці Клівленда може заощадити гроші, купуючи оптом і панчіх тільки три типи медичних матеріалів, таких як серцеві клапани, замість 30. Винятки повинні бути обгрунтовані в якості медичної необхідності, а не тільки особистим лікарем preogative.

Що скорочення свободи є недоліком багатьох лікарів у медичній установі. Лікарі, які працюють в клініці Клівленда не може працювати за рахунком для медичного страхування пацієнта додаткові тести і процедури сумнівних цілей. Їх потенційний дохід також зменшується. Як співробітники в будь-якому бізнесі, найманих лікарів також отримують регулярні оцінки своєї роботи. Наданих ними послуг повинен відповідати високим стандартам в хорошій якості. Проте, лікарі дуже добре компенсується в більшості з цих лікарень. Систем світового класу, таких як Клініка Майо Клінік або Клівленді, платити зарплату в розмірі до $ 1,2 млн. – здоровий суму, що перевищує середній прибуток традиційної практики бізнесу з меншою кількістю неприємностей і витрат, – яка переконує лікарів, щоб зробити торгівлю -офф. Хоча їх приватної практики або плату за послуги колегами лікарні перебувають на заклик кожен день тижня і тисячі на витрати витрати запуску для офісу, лікарі, які отримують зарплату в стані подальшого відточити свої навички та зосередитися насамперед на їх медичній практиці . Це служить для поліпшення якості медичної допомоги.

Відійшовши від найбільш поширеною формою компенсації лікаря спричинить за собою зміни в рахунок відшкодування витрат медичного страхування. Більшість медичних страхових компаній відшкодовувати постачальникам медичних послуг на платній наданих послуг, а також. Організації намагаються виставити рахунок фіксовану плату за конкретний діагноз загнані в кут складною і невизначеність процедур білінгу. Ці інструкції не серед медичних страхових компаній і держави з Medicaid. Це створює неефективність мають тисячі рахунків агентів працювати з усіма страховими компаніями; єдиної білінгової системи дозволить скоротити потребу в такій великий адміністративний відділ. Що економія може бути прийнятий на споживачів у формі більш доступного медичного страхування, так як страховики, швидше за все, платити менше реєстрації. Тим не менш, галузь охорони здоров’я часто повільно і стійкі до змін.

Експеримент в найманих лікарів, здається, працює до цих пір. З клініці Клівленда переглянув свою організаційну структуру у 2006 році, була розцінена як пропонуючи найбільш економічно ефективної допомоги в країні, одночасно зберігаючи свій статус однієї з кращих лікарень в Америці. Це йде частину шляху в напрямку скорочення $ 210 млрд. витрачено на непотрібні медичні тести, які відсортовані щороку. Звичайно, це має набагато вищу частку багатих пацієнтів, ніж більшість лікарень – багато з яких є вихідцями із зарубіжних країн і, отже, не представляють тягар медичного страхування взагалі. Тим не менш, в лікарні система має деяке уявлення про те, що він може зробити, щоб забезпечити доступне медичне страхування для нашого населення. Доктор Косгроув нещодавно говорив з Конгресом в ході його реформи охорони здоров’я дебати про інновації його організації в управлінні вартістю і якістю медичної допомоги, обидва з яких мають важливе значення.