найдешевша страховка не може бути кращою страховою

Отже, ви ходите по магазинах для нового страхування автомобіля, у вас є свій Вин, номерів ліцензій, історія аварій, імена драйверів, і первістка готові отримати цю цитату, акуратно організовані на ваш виклик листа. Ви фліп відкриваєте телефонну книгу і почати dilaing. Ми всі хочемо, щоб заощадити гроші, так що ви почати називати “низької вартості авто”, “низький авансовий платіж” оголошення і почати отримувати деякі дешеві лапки. Економія грошей легко ви думаєте, і ви готові, щоб купити … але те, що ви отримуєте?

Будучи ветераном покупцю страховий агент і, мені подобається йти в ногу з конкуренцією і Магазин Моя власна політика для більш вигідну угоду. Сумно те, більшість з цитат я отримую онлайн, як правило, державні мінімальні вимоги, або трохи краще, ніж державні мінімальні. Ви можете подумати: “Ну, що це державні мінімальні так що це досить добре”. У деяких випадках, може бути, тобто, якщо ви не є власником будь-яких активів або отримали будь-якої дохід.

Дозвольте мені пояснити, що я кажу, кажу розповідь …

Мій клієнт протягом останніх 5 років вирішив почати покупки його охоплення. Наша політика була максимальні межі відповідальності з парасолькою. Загальна відповідальність за будь-які раз входження на його політика була $ 1,5 мільйона. Це звучить, як багато грошей, але взяти в пам’яті, він володів бізнесом, $ 500 000 будинку, нового Мерседеса, а декілька рахунків інвестицій, заощаджень коледжу планів для дітей, і потребували захисту. Між страховими свого будинку, автомобілі, парасольку, і бізнес він був $ 16 000 на рік клієнт премії, і життя було хороша для нас обох.

Ну мій клієнт вирішив придивитися, і страшний день настав, повідомлення ACORD скасування. Я зателефонував своєму клієнтові і запитав, якщо вони отримали хорошу політику, і якщо вони були щасливі … вони були, вони не хотіли їхати, але було боляче економіки бізнесу, і вони сподівалися економити, де б вони могли. Я запитав його: «просто з цікавості, скільки нижніх був повний пакет?” … “Всього було близько 9000”. Я не міг торкнутися його без underinsuring його, так що я сказав, що якщо все змінюється повертайся.

Минуло кілька місяців, і я отримав телефонний дзвінок від нього. Цей заклик залишився щось подібне … “Я хотів би залишитися з тобою … Я врятував купу грошей, але економія буде коштувати мені дорого.” Мій клієнт ніколи не потрапив в аварію до цього моменту, але бурі Мічіган лід може бути справжній ведмідь. Бачте, мій старий клієнт їхав занадто швидко для умов, і коли молода пара схрещених перед ним, він не міг зупинитися.

Після того, як суди і “1-800-Сью-їх-за-все» стилю адвоката було зроблено, він продав свій будинок, свою машину, свій бізнес, і перевів у готівку свої інвестиційні рахунки. Те, що я застрахував за 1,5 мільйона доларів був застрахований державою мінімуму в новий офіс агентів … $ 20 000 на людину, $ 40000 в аварії. $ 1 мільйон доларів парасольку у мене були на нього був “uneeded рахунок” у відповідності з іншими агентствами нерухомості. У загальній складності рішення, винесеного проти мого старого клієнта було за $ 1,485,753.00 … його страхового поліса ногами в $ 40000.

Тому я прошу вас, якщо ви робите покупки особисто або через Інтернет для більш дешевого страхування, знайдіть час, щоб зрозуміти, що ви купуєте, і переконайтеся, що воно досить достатньо, щоб покрити вас, якщо ви просто так відвернутися на хвилину, або бути дорога, яка є занадто слизьким. За його словами, додаткові $ 600/месяц для страхових тримав би свій будинок, свою машину, освіту дітей коледжу, і вихід на пенсію … що ще більш важливо для вас?