найгірших рекрутери незалежних брокерів-дилерів

Мабуть, маркетинг і вербування директорів незалежних брокерів-дилерів мають дуже мало досвіду чи вербування в повному невіданні про вигідні методів вербування можливості для розширення. Їх перший спосіб залучення нових виробників на борту є страхування та фінансові видання. Всю сторінку оголошення рекламують свої роги, і отримати визнання назви від своїх однолітків. Кількість запит інтерес з боку змінного якості страхових агентів контакт дуже мінімальними, і тому неефективні.

Інший метод вербування використовували, це спиратися на міф, і обійти страхові агенти вони дійсно потребують. Це великий міф, не повірю все стоїть мінлива агентів життя підписали контракт з перемінним дилерів контракту. Таким чином, зусилля і витрати застосовується тут не було б вигідно. Обрана опція йти тільки після того, як агенти, у якої немає ліцензії ВК. Однак, перш ніж ці страхові агенти могли навіть написати випадку, вони повинні були б отримати належне ліцензування NASD. Намагається переконати агента, щоб перейти в нову воду, призводить в результаті чого на борт так мало.

Конкуренція не велика 100 незалежних брокерів-дилерів у даний час контролюють 90-95% частки на ринку незалежних агентів. Справді, топ-50, я покажу, як контроль над 80%. Скажімо, 900 з їх представник фірми зробив деякі рекрутинг, що буде як і раніше склало в цілому тільки 1000. У свою чергу є трохи більше 15 000 маркетингових і брокерських фірм, конкуруючих за життя, здоров’я і ануїтет бізнес напівнезалежна агенти та незалежні брокери.

МАЛА PIE, щоб боротися. Тільки близько 1500 wirehouse брокерів (не 15 000 або 100 000) покинути свої wirehouse щороку, причому близько 1200 з них приєднання незалежним дилером брокера. Великі, великі гроші тупо провів Переслідуючи ці кілька брокерів. Насправді багато з незалежних брокерів-дилерів пропонують авансомготівкові стимули приєднатися до їх фірмі. Нижче показано, чому це так нерозумно

Втрачають можливість Ніколи не думайте! Незалежні брокери-дилери Припустимо. Вони беруть на себе вже ліцензовані змінної агентів контракт майже всі взяті. Слабо припущення. Мислення басейн є зараз забиті біржових маклерів, Полонянка ліцензованих агентів з їх компанією, ліцензовані та агентів з іншими брокерами-дилерами є дуже, дуже неправильно. Мої дані показують, що вони праві близько 40% правий щодо право змінної агентів контрактом прийняті. Однак, мій аналіз і обчислення показують, 60% залишаються як ідеальні цілі ..

105000 VC АГЕНТІВ забувають Існує база приблизно 250 000 страхових агентів з перемінним ліцензійний договір кваліфікації, які можуть розглядатися напівнезалежна агентів або незалежних брокерів. Відрахування 100 000 або близько того у відповідність з незалежними брокерами-дилерами, залишає 150000. З 150000 майже половина напівнезалежна з агентами ще основне підключення компанії. Мої дані показують, що протягом найближчих 24 місяців, більш ніж на 20% з повної незалежності. Це становить 30 000. На додаток до поточних 75000 незалежних агентів без брокерсько-дилерської приналежності, що становить 105 000 сильних виробників продукції. Це також означає, 105000 забувають агенти не використовують їх змінної ліцензій.

15000 НЕЗАДОВОЛЕНА VC АГЕНТІВ Час бути реалістами. З нинішніх 100 тисяч страхових агентів під крилами незалежних брокерів-дилерів, не всі задоволені. Деякі з них в даний час не виробництво VC бізнесу, в той час як інші в найближчі 12 місяців будуть шукати зелені пасовища. Додавання цих 15000 до 105000, як вище 130000 цифра прибутку. Ось становить більше половини загального можливу базу!

Є чотири цільові групи, що незалежні брокери-дилери найняти людину мисливців, щоб знайти для них. Low Range, до $ 99000 брокерів виробництва, часто продають багато страхові продукти добре. Вони вигідні як комплаєнс-ризику значно знижується, є істотна прибуток за поширення брокер-дилерів. $ 100 000 до $ 299 000 брокерів виробництва також забезпечують низький ризик відповідності. Багато з цих брокерів на їх шляху, але деякі фірми не хочуть додатковий час для надання і тренуватися з технологією інструментів цих брокерів потрібно .. $ 300000 до 749000 брокери рівень виробництва, де найвищий рівень конкуренції лежить. Навіть на цьому рівні свої ризики відповідності низькі. Те, що брокери-дилери втратять в прибутку суми поширення, вони заповнюють в об’ємі. $ 750 000 + брокерів виробництва може практично назвати своїм пострілів. Вони відмінно підходять для «образ» брокерсько-дилерської, але обслуговування, і технологія, яка забезпечується повинні бути високі.

Апробованим методом CAPTURE не покладаються на фінансову рекламний журнал. Або об’яви не надихнути їх достатньо, вони не читають рекламу, або їх не підписатися на журнали. Знайти список цільових страхового агента складається з ліцензованих агентів змінної договір тільки. Перейти в 5 разів краще і знайти спеціалізовані список практично повністю складається з напівнезалежна агентів та незалежних брокерів з перемінним ліцензій контракту. Пряма поштова розсилка цей список принаймні двічі. Тут ви продаєте гігантські інвестиційні продукти все ж ви не знаєте, як правильно на ринок і залучити готових виробників.

Це ганьба моєї вербування днів давно минули. Ваші результати є абсолютно жахливо. Це залежить тільки від вас, і ніяких виправдань. Або віриш мені і перевірити мої цифри, або повернутися до продовжують одержувати сумних результатів.