найважливіших знань від досвідченого страхового агента

ідеї з мого особистого 28 літньої подорожі:

Озираючись назад, я ніколи не мріяв, що одного разу я буду заробляти вид доходу, що страхова галузь надала моя сім’я і я з сьогоднішнього дня! Моє бажання, щоб допомогти іншим страховим агентам робити, а в страхової індустрії, як ми були благословенні, щоб зробити. Нижче наведені деякі основні ідеї, щоб особи, які тільки починають свою діяльність у страхуванні продажів або, можливо, розглядає кар’єру страхових продажів. Ось деякі найбільш важливі істини ліцензію страхових агентів не сказали, коли вони починають свою кар’єру в страхуванні продажів.

Середній дохід страхових агентів “в нашій галузі становить близько $ 34 000 на рік.
Більшість страхових агентів ніколи не накопичити достатньо доходу поновлення на пенсію.
80% -90%, які починають кар’єру в страхуванні страхових продажів не буде робити це в страховому бізнесі за п’ять років.
Освоєння розвідку і маркетинг, продажі не обов’язково (хоча навички продажів дуже важливо) є ключем до подальших довгострокового страхування в продажах.
Більшість Кар’єра або полонянка контрактів потрібні роки, щоб стати 100% належить за своїм розсудом продажів. Багато агенти зареєструватися за договорами, які ніколи не пропонують наділення правами.
Незалежні контрактів страховий агент може забезпечити негайне 100% правом його отримання і зазвичай платять вищі комісії.
Маючи можливість вибирати компанії ви хотіли б продати продукцію для дозволяє вам бути більш гнучкими і пропонувати більше рішень для ваших потенційних clients.Had я шукав поза поради і мудрість того, хто був по дорозі я очолював По-перше, вона б зробила значний вплив з часом, який було потрібно, щоб стати успішним у страхових продажів. Якби я тільки знав тоді, в 1981 році, коли я почав свою кар’єру в продажах страхових що я знаю зараз, після багатьох років проб і помилок, вчитися все складним способом, тестування різних продажів, розвідці і методи маркетингу, деякі з яких працювали і багато, що не було ‘т, я був би в змозі усунути десять з гаком років розчарування і уповільнення зростання.

Дозвольте мені підкреслити, що страхові продажів може бути одним з найбільш корисних, цікавою, складною і повноцінної кар’єри для тих, хто мотивовані, цілеспрямоване, має хороші звички роботи, любить виклики і хоче мати контроль над своєю власною долею. Найважливіший урок, я дізнався, знову і знову, що немає ніякої нової формули, щоб стати успішним. Хоча були деякі великі досягнення в галузі технології та Інтернет створив кілька нових приголомшливих способів знайти перспективи і ринок свою продукцію. Успіх у страховій галузі як і раніше вимагає розробки певної риси і звички, які постійно просунути вас вперед до своїх цілей. Деякі з інструментів, які ми використовуємо, щоб отримати там змінилися, але особисті компоненти, необхідні залишилися тими ж.

Багато страхові агенти перевершують далеко за межами нашої промисловості середній прибуток, згаданих вище. Проте, шанси стати однією з галузей, відсутність статистики набагато вище, особливо якщо ви не починаємо з позиції знання і наявних ресурсів. Шукайте знання того, хто пройшов шлях до вас. Зрозуміти різницю між тим, що незалежний Агентського договору страхування пропонує і кар’єра чи полонянка пропозиції контракту. Відчуйте, типу підтримки та ресурси вам необхідно мати кращі шанси на успіх як вам рухатися вперед. Є багато гарної якості Агентства підтримки системи можна підключити к. Ви хочете, щоб знайти агентство, система, яка забезпечує хороше портфоліо розмір продукту, продукт навчання, свинцю і розвідки підтримки, а також можливості зростання, що дозволить вам досягти рівня генерального агентської винагороди.

Якщо ви когось, хто має бажання вчитися і бажання добитися успіху, якщо ви любите працюють з дітьми та допомагаючи іншим, я щиро вірю, кар’єра Страхування продажів може бути все, що ви мріяли це могло бути. Моя реальність виросла набагато більше, ніж те, що мої мрії були, коли я почав свою кар’єру страхових продажів. Тому я закликаю вас мріяти великої мрії, вийти і рухатися вперед, щоб зробити їх реальністю теж.