найбільша автомобільна страхова заставка you_

економлячи на ваше авто страхування починається зі знання вашої політики
Договори страхування автомобілів повинні бути уважно прочитайте, розглянуті і зіставлені перш ніж остаточно прийняти рішення. Інвестувати свій час у читанні більше, перш ніж зважитися і заощадити гроші. Ваше навчання буде великий інвестиції для вашого фінансування.

Знати основні правила, які впливають на вас.
Вам не потрібно бути адвокатом або страховим агентом, щоб знаєте, ви не можете бути серйозними про переслідування роботу до закону про страхування або ви не збираєтеся, щоб бути агентом страхування автомобіля, але він платить, щоб дізнатися основні принципи, які впливають на вашому авто страхування. Втім, і в якості першого кроку, необхідно враховувати, що правила автострахування варіюватися від одного місця в інше, тому що ми всі знаємо, що страхові принципи юрисдикції, тобто те, що може бути застосоване до конкретного державі, не можуть бути такими ж, як слідувати в іншій державі. Щоб дізнатися більше про правила, відвідайте веб-сайт Національної асоціації страхових комісарів naic.org / state_web_map.htm і подивитися на правила вашого власного держави.

Є кілька чинників, які впливають на правила, які застосовуються до бізнес-страхування автомобіля

1. Суб’єкти і об’єкти страхування, людей, транспортних засобів повинні бути охоплені.
2. Що і скільки ви покриті за.
3. Знати, як запросити і насолоджуйтеся вашої претензії. Наприклад, якщо ви втратили свій автомобіль через небезпеку не застрахований, то записи будуть відзначені досвід “претензії” на збиток. Це говорить вам не подати позов, якщо Ви не впевнені, що вона покрита за це, як і будь-які претензії будуть проти вас.

Не забудьте прочитати ваші політики і запит речей, які обговорюватимуться, якщо ви не впевнені в них. Страхова картка ID не Ваш пункт політики. Декларація сторінка не ваш автомобіль або політики. Ваша політика є невеликий путівник, який поставляється з початковим пакет ви отримали, коли ви вперше купили ваше авто політики.

Дізнайтеся про точні покриттів і переваг, що ваша політика тягне за собою. Страхові компанії там, щоб отримати прибуток, а, в першу чергу, не вірити або не вірити вашої історії. Страховики дуже гарні в збуті своєї продукції, але вони однаково гарні на виявлення правовий вихід, щоб уникнути відповідальності, коли ви понесете втрати, які повинні бути сплачені.

Важливі речі, які ви повинні відзначити, є вимоги, перш ніж ви можете подати ваші претензії і період за вас віддається подати претензію. Ви можете втратити вашу заяву просто тому, що вона була подана поза часом.

Чи знаєте ви, ваші варіанти?
Авто страхові поліси можуть з’явитися те ж саме для вас, але вони не є. Терміни та пільг, передбачених у політиці поряд з винятками є критичними знати. Це може здатися утомливих, чи не так? Це правда. Вивчення страхового поліса, особливо з репродукції та співпадаючими значеннями може бути нудно, але потрібно, щоб звикнути з ним, може бути, саме в той час. Читаючи ваші політики, що добре для вашого фінансового здоров’я. Короткий час ви повинні вивчити політика може заощадити вам тисячі доларів. Існує ніяких сумнівів, що найбільша знижка на автострахування є той, який ви отримаєте, прочитавши цю політику. Крім того, читання вашої політики зроблять вас звучати як експерта серед маси більшість людей, які не читають їх політика авто.

Справжність і силу страхової компанії не менш важливо разом з ціною. Звичайно, деякі компанії можуть запропонувати вам більш низькі страхові внески, але що робити, якщо в той час, як ви подали позов, компанія вже в процедурі банкрутства? Деякі перевізники може знизити премії, щоб отримати більше клієнтів, і таким чином, готівкою, коли вони знаходяться у фінансових потрясінь, і, на жаль, бути надалі проблем надалі.

Знати фактори, які можуть вплинути на вашу премію
Кредитний бал: Люди з високими кредитними рейтингами будуть винагороджені з більш низькою націнкою. Страховики дають котирування з урахуванням декількох факторів, таких як ваш рахунок кредиту. Таким чином, якщо у вас є кредитна питань, які ви, можливо, доведеться перевірити з компаніями, які не перевіряють кредиту.

Моделі і типу автомобіля: продуктивність, об’єм двигуна, статура, а також вартість вашого автомобіля є основними факторами, що визначають для премій. Перед покупкою автомобіля, дослідження рейтинг безпеки автомобіля. Крім того, є поточні дані про те, що автомобілі схильні до машини дрімав.

Вам дійсно потрібно повне охоплення?
Майте на увазі, що ваша тисяч доларів елементів в телевізорах, колісні диски, і звуку / відео систем, що не покриваються звичайною політикою авто. Політика має бути схвалена на ці додаткові послуги, і ви повинні платити додаткові страхові внески. Ви страхової компанії передбачає, що, в той час ви отримали повне страхове покриття, ваш автомобіль не був змінений, отже, варто автомобіля визначається, як ні з доповненнями. Попросіть вашого агента про повну варіанти покриття та якщо вони підходять для вашого випадку, і які переваги, які ви можете отримати в разі непокритий збиток.