надмірності кришку пояснив

Це великий шок для раптово втратити дохід, в нинішніх економічних умовах це відбувається все частіше і частіше. Співробітники можуть вжити заходів, щоб захистити себе ж. Ваша перша лінія оборони буде ваш надмірності грошей, будь-якої плати замість повідомлення та заощаджень ваше “чорний день”. Проте, існують і різні страхові продукти на ринку.

Автономний покриття по безробіттю лише найпростіший варіант страхування. Це стає все більш важче знайти. Спеціаліст зі страхування в moneysupermarket.com, сервіс порівняння цін, сказав: “Багато хто з найбільших постачальників безробіття кришку зняли свої політики на ринку недавно, або перестали продавати їх через певні канали.”

“Всі провайдери ми маємо справу з зайняли своє безробіттю лише політики від нашого сайту – для деяких це відбувається тому, що вони не хочуть великих обсягів продажів на даний момент.” Страховий спеціаліст додав, що одним страховиком, британська страхова, як і раніше пропонуючи кришкою на самостійній основі.

Якщо ви об’єднаєте безробіття кришку з іншими типами покриття, то це буде легше знайти. Наприклад, нещасний випадок, хвороба і страхування на випадок безробіття, також відомий як АСУ, як і раніше доступний. Сказав фахівець. “Ми думаємо, ви повинні думати про всіх типах подій, які можуть вплинути на ваш дохід, а не просто сфокусуватися на поточних страхів,” сказала вона. “Там немає робочих місць для життя більше, а деякі компанії скорочують свої допомоги по хвороби.”

Вона також додала, що не були суттєві вилучення політики ВРУ і є ще багато страховиків на вибір. ASU політики коштувати від 4 до 6 фунтів на 100 фунтів кришки. Спеціаліст зі страхування сказав. “Не просто купити найдешевший, хоча,” додала вона. “Полісів дійсно змінюються тому переконайтеся, що кришка обслуговує власні потреби і обставини.”

Ви отримаєте виплат з безробіття на рік у кращому випадку. Це те ж саме як самостійний політик і в комплекті. В даний час страховики не збільшили свої премії, незважаючи на економічний спад. Це може змінитися найближчим часом все ж.

Інший аспект, який може змінитися в не настільки віддаленому майбутньому збільшується премії за “ризикованими” робочих місць. В даний час АСУ політики не підлягають умови андеррайтингу за родом занять політика власника. В принципі, страховики не оцінити, наскільки ви схильні до ризику втратити роботу.
Виплати може затягнутися через двох факторів. Перше, що ви навряд чи отримаєте платежі по безробіттю частина кришки в перші 90 до 120 днів після початку політики. Це страховиків захистити самих себе від людей охоплює себе, коли вони підозрюють, що вони можуть втратити роботу найближчим часом.

Друга полягає в тому, що навіть після цього обмеження минув, страхувальники не може отримати нічого в перший один, два або три місяці безробіття. Вони можуть вибрати, який період їм підходить. Якщо ви вибрали покриття, яке виплачує негайно то премія буде набагато вище.
Ви не зможете претендувати, якщо ви знаєте, що ваша робота стикається з конкретними ризиками, “Якщо ви турбуєтеся, то має сенс купити швидше раніше, ніж пізніше”, сказав фахівець зі страхування. “Не залишайте його, поки ваша робота не є насправді ризик – це занадто пізно.”