надання сподіватися на незастрахованих нові плани для вирішення кризи охорони здоров’я

Може бути, є надія для кріплення криза охорони здоров’я в кінці кінців. Хілларі Клінтон, автор невдалої спроби перебудувати охорони здоров’я в 90-х роках, і Ньют Гінгріч, інженер 90-республіканська революція в значній мірі викликаний невдалої спроби Клінтона, сіли разом нещодавно на сесії Національного прес-клубу названому “про припинення вогню з питань охорони здоров’я “, щоб обговорити те, що вони тільки могли б погодитися.

І вони дійсно згодні з низки питань, в тому числі, на великий подив деяких, пропозиції Гінгріча на «voucherize” Medicaid. “Існує достатньо грошей в системі прямо зараз, щоб покрити незастрахована”, сказав Клінтон. Не можна сказати, що зустріч була, що надзвичайне, але, можливо, це є ознакою зростаючої тенденції в частині виправлення в кризу охорони здоров’я, а не починати з нуля.

Те, що ми є, і були, в кризу охорони здоров’я ясно, якщо врахувати, що понад 44 мільйонів американців не мають страховки будь-якого типу. Причина для більшості, що вони просто не можуть дозволити собі будь-які покриття. Спроби забезпечити загальний охоплення або викликати суттєві зміни через федеральні мандати не увінчалися успіхом.

За даними адміністрації Буша, рішення будуть рухатися охорони здоров’я до нового об’єднання на основі планів в галузі охорони здоров’я, в тому числі HSAs (медичні ощадні рахунки) і споживачем планів в галузі охорони здоров’я. “Щоб зробити страхування більш доступним, Конгрес повинен діяти у зв’язку з швидким зростанням витрат на охорону здоров’я”, говорить президент Джордж Буш. “Малі підприємства повинні бути в змозі об’єднатися і домовитися про більш низькі ставки страхування, щоб вони могли охопити більше працівників з медичним страхуванням-Я закликаю вас, щоб пройти планах асоціації здоров’я.”

Використання асоціації на основі планів в галузі охорони здоров’я, нарешті, починає завойовувати популярність. Ці плани пропонують рішення для тих, хто раніше вважали себе “страхування”. Невелика, але все більше число людей поглянути на ці доступні плани.

Одним з нових і більш популярним плани, США + Гарантовано узгодження плану, включає в себе безліч варіантів, і пільги для своїх членів. Членство в план дозволяє членам доступ до лікарні відшкодування пільг, встановлення компенсаційних виплат та допомог по інвалідності. Він також здійснює положення для медичних, стоматологічних, нещасний випадок, і бачення догляд. Вона включає в себе навіть кілька переваг, включаючи спосіб життя провулку обслуговування, пільги на проїзд, а також знижки на магазини, ресторани, і фільми.

«США + Гарантовано узгодження плану є продуктом, час якої настав”, говорить Річард Дж. Monello, президент і генеральний директор Митного Плани Health, Inc Його компанія є лідером у наданні нових продуктів недавно широко доступними. “Це справжній ковдру гарантованого пакету медичних послуг прийнятті,” додає Monello. “Найкраще, що все буде прийнято, навіть ті, з уже існуючими умовами.”

Ці нові плани в галузі охорони здоров’я, крім того, що відмінно підходить для споживачів, також корисні для агентів і брокерів. “Для тих, агенти хочуть зміцнити свій портфель і забезпечувати медичне страхування страхування, США + гарантований план в галузі охорони здоров’я Прийняття дійсно перший у своєму роді продукт,” говорить Джейсон А. Milz, виконавчий віце-президент митної Плани охорони здоров’я, Інк “Нарешті, є продукт, який буде задовольняти їхні зростаючі бази даних незастрахованих американців, і що буде платити їм комісію за рівнем життя від плану.”

Компанія Monello, в призначених для користувача планів охорони здоров’я, пропонує кілька різних пакетів членства з різними типами і рівнями вигоди. “Нарешті, є рішення для 44000000 страхуванню американців, які не мають ніяких інших варіантів”, говорить Monello.

# # #

Для брошур та отримання додаткової інформації або про інтерв’ю з Річардом Дж. Monello для історії, будь ласка, зв’яжіться Джей Вільке на 727-443-7115, доб. 223 або на jayw@event-management.com.