надання медичної страховки для подружніх стосунках, в Каліфорнії

Це одне і то деякі, як у випадку шлюбу в Каліфорнії

Що спостерігається в Каліфорнії, що немає ніяких серйозних відмінностей між подружньою парою і парою проживають у співжитті. Це для цілей надання медичного страхування для одного з подружжя. Якою була введена в дію, щоб піклуватися про це був внутрішній реєстр партнерство, але мені здається положень цієї техніки не забезпечує достатнє освітлення, щоб люди, що живуть у співжитті. Були багато критики до цього, і це призвело до великої кількості реформ, даючи таким людям одне і те ж право, як люди, що живуть у шлюбі.

П’ять років тому, рівність Каліфорнії закон про страхування був прийнятий і цей шматок, якщо законодавство стверджує, що медичне страхування має бути повністю надана тим, хто живе разом, але не за статусом у шлюбі. Для цих типів людей претендувати на пільги в рамках такий статус, вони повинні зробити проте відомо стан їх спільне проживання з Декларацією домашнього партнерства в штаті Каліфорнія. Це нове законодавство розширило його зброя, виграє навіть одностатевих партнерів, які живуть разом і навіть ті, хто все ще залежать від таких подружжя. Слід зазначити, що люди, що живуть під одним і тієї ж Союзі сексу не могли отримати вигоду з такої схеми, як це передбачено у відповідності зі Зведеної Омнібус примирення Закон про бюджет 1986 року.

Незважаючи на те, що федеральний закон не передбачені для будь-якого тягла знижка для роботодавця вносити на премію його або її партнер працівника, законодавство в Каліфорнії передбачає це, і це навіть виходить за рамки цього в тій мірі, за умови, що це має бути обкладаються податком. Проте, щоб мати право скористатися при співмешканцем за податковими причинами, більше половини обслуговування дружина повинна виходити від іншого чоловіка. Якщо все подружжя зайняті, малоймовірно, що хто-небудь з подружжя буде розглядатися як залежить від інших причин для цілей оподаткування.

Що supplementarily додані цим 2003 Внутрішні Partnership Act було те, що він поліпшив закон, гарантуючи абсолютну прав пари, незважаючи якби вони були одностатеві шлюби чи ні. Таким чином, всі, хто живе разом можуть скористатися на будь-якому страхування з будь-якого зі своїх партнерів. Проте, якщо партнери більше не живуть разом, вони повинні будуть надавати повідомлення про розірвання. Якщо партнери виконали інші необхідні кожному, положення Cal-COBRA законодавства, можливо, захистити привілеї медичного страхування в страховій захисту попереднього чоловіка.

Це, без сумніву видно, що ефект вище закону ставляться важкої бюджетної навантаження на тих, хто надає медичне страхування в Каліфорнії. Проте, фактичний заряд цього доведеться вдатися до роботодавців і в деяких випадках, ці роботодавці також передамо цей тягар для своїх працівників.

Слід зазначити, що різниця за участю державних та федеральних вимог до фактичною ціною медичного страхування положення для свого партнера є предметом, який ще має бути вирішено. Справедливості і захисту, які цього страхування надає каліфорнійців чудовий і є позитивні ознаки того, що це буде піклуватися про потреби всього населення в найближчому майбутньому.

реєстрації приналежності

Хоча є багато критиків проти визнання закону одностатеві шлюби в Каліфорнії, одностатеві шлюби і раніше правового питання. Майте на увазі, що Каліфорнія є найбільшим державою в Сполучених Штатах і є лише подання кожного риса всього Сполучених Штатів в Каліфорнії. Хоча він упевнений, що люди, що живуть або в співжиття або під одностатеві шлюби можуть отримати вигоду під страхування в Каліфорнії, він повинен бути попереджений, що вони повинні ідентифікувати статус їхнього спільного життя. Це робиться для того, що вони не отримують ніякого несправедливого поводження від страхових компаній або навіть від громадськості.