нагадує і ставки страхових внесків

Там були сотні передній сторінці заголовки більш очевидною нездатність Toyota мати справу з так званим синдромом раптової прискорення. Це де ви просто сидите в автомобілі з працюючим двигуном або водіння його на дорозі і, без попередження, він раптом прискорюється. Якщо вірити розповідям, у нас були люди не в змозі зупинити на дорогах навіть з корисними аварійних служб кажуть водії, щоб вимкнути двигун. Здається, що деякі водії дійсно мають намір випробовувати неконтрольовані прискорення, і їх досвід може зробити його більш імовірно, помилки водія є однією з основних причин синдрому. Справді, якщо ви слухаєте виробників, вони всі співають ту ж мелодію. З акселератора і гальма, щоб бути поруч один з одним, це просто для водія помилитися і натиснути не на ту педаль. Насправді, синдром торкнувся практично будь-якої марки транспортного засобу на дорозі за останні десять років. Саме через масштабу проблеми, що виробники впровадили систему блокування перемикання, що робить неможливим займатися диск, якщо у вас немає власної ногою на гальмо.

Скажімо проблеми Toyota в контексті. Кожен великий виробник була згадує проблем, які зачіпають водія і безпеки пасажирів. Подушки безпеки в Acura MDX були дефектними, і чума проблем з електрикою вплинули на фари у Форд Фокус. Одна з причин, чому Toyota привернула більше уваги, ніж інші в цьому році є одним з видів протекціонізму. Ви нападаєте на показники безпеки іноземних імпортерів, щоб підвищити продажі місцево вироблені автомобілі. Беручи загальну статистику, Toyota насправді має кращі показники безпеки, ніж більшість інших виробників, тобто менше людей отримують травми на милю. При практично будь-якої марки і моделі нагадав, виробники показати, що вони звертають увагу. Ваша безпека важлива для них. Але що відбувається з вашої страхової премії, якщо ваш автомобіль нагадав?

Страхові компанії знайти будь-який привід для підвищення їх премій, але це дуже незвично для ставок рости після виклику. Це було б покарання за дизайн виробника дефектів і більшість штатів мають положення щодо запобігання збільшується виключно на основі відкликання. Якщо ви думаєте, що ви стали жертвою таким чином, надати відповідні факти в місцевому відділі страхування. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб змінити страховиків, переконайтеся, що ви виконаєте умови для скасування політики. Багато страховиків накладати штрафи для дострокового розірвання.

Одне слово попередження – не ігнорувати повідомлення про відкликання. Компанії автострахування б знайти причини, щоб уникнути виплати за позовами. Якщо ви не має відремонтувати автомобіль і дефект може стати причиною аварії, це буде ваша вина і ваша заявка буде зменшено або скасовано. Навіть якби не випадковість, то страховик може накласти додаткову плату або відмовити в продовженні страхування. Було б добре, якщо авто страхові компанії завжди проявляв себе в найбільш вигідному світлі. На жаль, прагнення зробити максимальний прибуток часто змушує їх здаватися хибним і безсердечним. Там нема співчуття у бізнесі. Так завжди підходять страхування як і будь-який інший служби. Магазин навколо, щоб знайти найкращі марки і моделі транспортного засобу – той, який добре працює в краш-тестах і не користується популярністю у злодіїв. Тоді отримати авто страхування котирування від багатьох компаній, як це можливо, і знайти кращу пропозицію. Будьте впевнені. Нагадує в найменшій з ваших проблем і не впливає на ставку премії в короткостроковій перспективі.