навіщо нам так багато різних видів страхування

Для багатьох з нас, це надзвичайно важко виправдати витрачати гроші на те, що ми, ймовірно, ніколи використовувати. Але ми все це зробити, і ми це робимо частіше, ніж хотілося б. Так, ми всі витрачають великі суми грошей на страхування, хоча ми всі знаємо, що ми, ймовірно, ніколи використовувати його на все. Хоча це правда, що страхування здоров’я і стоматологічну страховку дійсно стане в нагоді, це набагато важче побачити обгрунтування туди тисячі доларів щороку на будинки та авто страхування.

Отже, чому ми витрачаємо стільки грошей кожен рік на будинки та авто страхування, коли ми, ймовірно, ніколи в кінцевому підсумку її використання? Відповідь полягає в здавалося б, простий ряд питань.

Деякі приймають рішення мати страхування, засноване на сім’ю, тобто вони хочуть захистити свою сім’ю від смерті, хвороби, інвалідності та будь-яку ціну, постраждалих в результаті нещасних випадків. Наприклад, якщо ми помремо, страхування забезпечить пережили дружину і наших дітей. Це може допомогти нашій родині, щоб покрити вартість життя.

Навіщо мені потрібно страхування автомобіля? Очевидна відповідь на це питання в Канаді чи Сполучених Штатах дуже просто. Це закон! Якщо ви є власником автомобіля, який забезпечується за рахунок когось, навіть якщо це не ви, транспортний засіб має бути застраховане. Основна причина закону є захист від драйверів заподіяння шкоди іншим і не мають розумні кошти для компенсації потерпілій стороні у фінансовому відношенні.

Крім того, більшість, якщо не всі, канадські і американські страхові компанії мають мінімальну відповідальність. У сьогоднішніх мірках, мільйон доларів відповідальності не піти дуже далеко, якщо хтось травмований або великих громадських ушкодження. Щоб запобігти покупців від вибору дешевого, посередній страхування, мінімальна зазвичай потрібно страховиком і, можливо, провінції або штату.

Ми прийшли до віку, коли страхові поліси стали невід’ємною частиною нашого життя. Страхування діє як щит, який захищає нас від контингенту фінансові втрати від сумних подій у майбутньому.

Поліс страхування життя покриває ризики, пов’язані з життям страхувальника. Страховик обіцяє покрити фінансові втрати прикріплені з передчасною смертю застрахованого. Переваги політики тоді заплатив родині померлого застрахованого в одноразово або у вигляді ануїтету.

Я розумію, чому ми повинні мати свідоцтво про право власності наших автомобілів, таким чином, якщо ми зупинилися, ми можемо довести, що це наша машина. Але чому я отримати квиток для не мають страховий поліс? Єдина причина, у нас є страховка, тому ми не повинні платити, коли ми отримуємо в результаті нещасного випадку, що це не наша вина, якщо контракт передбачає його. Але якщо у мене є гроші, щоб заплатити за будь-який нещасний випадок я перебуваю, і мої витрати та іншими зацікавленими сторонами, то чому я повинен мати страховку?

Ми живемо у світі, де стрімко зростає зростання населення, особливо в країнах, що розвиваються, як Індія і Китай (2 верхніх країнах населення). Ми також були на нашому шляху до глобального розвитку. Автомобільний була однією з галузей безперервно на шлях стійкого зростання. Кількість автомобілів на дорогах постійно зростає, що робить збій дуже реальна можливість. Навіть якщо ви дуже безпечний водій це не можливо, щоб уникнути нещасних випадків повністю. Аварії привести в емоційній та фінансової травми. Хоча ми не можемо компенсувати емоційну набір тому, до цих пір ми можемо компенсувати наші фінансові втрати з Автострахування.

Оскільки економіка розвивалася, страхові ринки стали більш різноманітними, більш ефективні і більш точним в оцінці ризиків. Сьогодні споживачі мають широкий спектр варіантів, при покупці страхування, який став одним з основних промисловості в Сполучених Штатах, з доходами приблизно 800 мільярдів доларів, а чистий прибуток близько $ 40 млрд на рік. Численні брокери і агенти поставляємо широкий спектр продукції для задоволення потреб споживачів. У той же час, страхові інструменти доступні з більшого числа джерел, включаючи самостійну страхування і фінансових послуг. Де дозволено, конкуренція породила результати, які можна було б очікувати в будь-якому конкурентному ринку – більш низькі ціни, широкий асортимент товарів і послуг, а також більш повно поінформованими виробників і споживачів, які можуть зробити більш знаючі рішення про страхові продукти вони потребують. Тим не менш, ринки страхування в більшості штатів залишаються жорстко регулюється, що підвищує витрати на споживачів.