навіщо купувати поліс страхування життя

Володіння поліс страхування життя може здатися трохи смішним для деяких людей. Зрештою, це не так, як страхування авто або медичного страхування. Покупця про наявність поліса страхування життя, ймовірно, не отримати будь-яку пряму вигоду від покупки. Так навіщо з поліс страхування життя? Є насправді цілий ряд вагомих причин.

Мабуть, найважливішою причиною, щоб мати поліс страхування життя пов’язано з тим, ви залишите позаду. Ви поділилися з життям цих людей, і останнє, що ви хочете зробити, це розмістити фінансовий тягар на них, як тільки ви пішли. Що робити, якщо ти помреш після тривалого перебування в лікарні? Звичайно, у вас є страхування життя, але є ймовірність, що будь-яке серйозне захворювання вичерпає, що охоплення і залишити франшиз і витрати крім тих, які охоплені. Солідні поліса страхування життя буде піклуватися про будь медичні витрати, які не були охоплені вашої медичної страховки.

Подібним же чином, хороший поліс страхування життя гарантує, що ваше остаточне витрати піклуються таким чином, що піднімає велику частину тягаря фінансових питань з вашого вижив і дозволяє їм час, щоб сумувати. Хоча багато салони похоронних препейд-і є страхові пакети, спеціально присвячені смерті витрат, швидше за все, жоден з цих варіантів буде повністю покривати всі. Так само, як ваше життя страховий поліс ногами, і склали різницю в останні медичні рахунки, він може допомогти покрити ці змінні витрати, пов’язані з вашим похорону і місце останнього спочинку.

Виходячи за рамки питання остаточного витрат, є й інші фінансові питання вашого життя страховий поліс буде звернутися. Як приклад, Ви є власником вашого будинку? Якщо бути більш конкретним, ваша домашня спільною власністю Вас і банку? Якщо ви є єдиним джерелом доходу для вашої родини, що потік доходів вичерпається у Вашому кончини. Кошти з вашого поліса страхування життя може тримати родину на плаву, як вони працюють через їх горе і дивитися в майбутнє. І, що політика може забезпечити їм дах над головою, коли вони адаптуються до вам не бути навколо.

Хороший страховий поліс життя не тільки надає допомогу в момент смерті, він також може впливати також і роки. Наприклад, ретельне планування допоможе вам визначити, скільки страхування необхідно вийняти, щоб допомогти вашій родині з негайною потреби, а й мати кошти, зарезервовані, які можуть допомогти своїм дітям ходити до школи в більш пізньому віці. , Переконавшись, поліс страхування життя є адекватним, ви зробили це можливим для ваших дітей, щоб продовжити свою освіту і увійти в кар’єрах, які мають сенс для них. Що може бути краще спадщина батько може залишити дитину?

Крім того, ваш поліс страхування життя може надавати кошти, які допомогли б ваш чоловік в наступні роки, а також. Допомога житлових приміщень і будинків престарілих коштують дорого. , Переконавшись, поліс страхування життя дозволяє цю можливість, ви можете допомогти піклуватися про людину, якого ви планували жити з в глибокій старості.

Навіть якщо у вас немає сім’ї, щоб підтримувати або, якщо ви старше і більше не маєте родичів, які залежать від вас фінансово, поліс страхування життя як і раніше хороша ідея. Швидше за все, що у вас є друг або заповітні некомерційна організація, яка дуже багато значить для вас. Благодійні організації, які залежать від пожертвувань, щоб продовжувати йти вітатиме вашу підтримку. Якщо є добродійність або місце поклоніння, яке займає особливе місце у вашому серці, розгляньте можливість використання страхування життя як спосіб гарантувати, що організація буде продовжувати чіпати життя протягом багатьох років. Подібним же чином, якщо є близький друг, який був там для вас через товсті і тонкі, надати йому або їй останній прощальний подарунок ваших ресурсів, як ще один спосіб дати своєму другові, ви дбаєте.

Поліс страхування життя може забезпечити багато шматок розуму. Хоча це правда, політика не принесе безпосередню користь покупця, це забезпечить дуже важлива перевага, знаючи, що люди і місця, які знаходяться поруч з вашим серцем продовжуватиме знаю, що ви дбаєте.