навіщо купувати медичну страховку, в першу чергу

В даний час налічується близько 45 мільйонів американців, які не мають медичної страховки. Ви один з них? Є кілька причин, чому люди не купують медичну страховку. Основна причина і найбільш очевидним є вартість. З іншого боку, витрати, понесені для вас і вашої родини, якщо ви не покривається страховкою і вдарив вниз з головною хворобою несподівано може означати повне банкрутство. Інший топ причина, чому люди не набувають медичне страхування, коли вони міняють компанії і мають вже існуючі умови. Часто нова компанія не буде страхувати людину, який було діагностовано з хворобою або хронічним захворюванням, оскільки вони вважаються високий ризик використання. Знову ж деякі компанії хочуть, щоб ви купили медичну страховку, але вони не обов’язково хочуть, щоб ви його використовувати. Є ряд альтернативних програм, доступних на майже всіх держав у Сполучених Штатах, які пропонують плани для людей, яким було відмовлено страхування у зв’язку з уже існуючих умов. Однак такого роду програми не завжди широкого розголосу, але безперечно варто подивитися в якщо ви або член вашої родини потрапляє в цю категорію, а не варіант не помітити, як ви купуєте медичну страховку.

Є цілий ряд компаній і опціони на покупку медичної страховки. Кілька великих компаній пропонують безкоштовну он-лайн цитати. Ці компанії не тільки пропонують поглиблене для порівняння різних планів, пропонованих в рамках компанії, але і порівнянних цінах подібних планів, пропонованих їх основних конкурентів. Порівнянь зазвичай дивляться на тип франшизи ви готові платити, а також доплат. Ключ потоку в ціні від одного плану до іншого, чи є чи не рецепт ліки покриті або пропонуються за зниженими цінами з доплати. Якщо ви вирішили купити медичну страховку рецепт покриття може і не знадобитися, якщо ви або члени вашої родини не запропоновані ліки щодня. У той час як літні люди більш схильні мати визначені ліки, мають Medicare опціони для покриття цієї області, отже, це не так важливо, з питання для них при покупці додаткового медичного страхування для того місця, де закінчується Medicare. Важливо пам’ятати, щоб заповнити стані ви в даний час проживаєте, якщо ви захочете, щоб обговорити ціну зроблено при заповненні інформації для громадян США як в цей час ви можете тільки купити медичну страховку від постачальників з Державного ви проживаєте дюйма Хоча в даний час знаходиться законопроект у законодавстві намагаються змінити цю політику, але все ж немає великої підтримки. Штат Массачусетс намагається прийняти закон, щоб воно було обов’язковим для всіх жителів цієї держави, щоб купити страховку здоров’я або покарання особи, схожі на закони про обов’язкове мати страхування автомобіля. Однак основні дискусії, яка існує з цим типом законодавства є те, що є доступним для однієї сім’ї не може бути доступним для іншої.

Криза мільйонів американців, які не мають медичної страховки обходиться податку платниками мільйони доларів щорічно. Окремі особи і сім’ї повинні бути захищені таким чином, купити медичну страховку. На позитивній ноті, якщо кожна людина робить купити медичну страховку на всі витрати для всіх буде зменшуватися, як зі страховими потрібно не несуть вищі витрати на премії в результаті оплату витрат на тих, хто не мають медичної страховки.