навіщо з страхування подорожей, якщо ви канадських Подорожі по Канаді

Незалежно від політики, незалежно від вашої релігії, і будь ти багатий або не дуже забезпечені, ми, канадці дійсно благословенні люди в порівнянні з більшою частиною решти світу. Той, хто не визнає це, очевидно, не зробила багато подорожуючих за межами Канади, або просто має дуже конкретна претензія якийсь проти деяких аспектів Канаді.

Здебільшого, Канаді працює, і від моря до моря, від нашої південного кордону до крижаної північ, всі разом ми краще, ніж велика частина решти населення світу. Ви знаєте, що це правда, якщо ви були за межами наших кордонів протягом тривалого часу.

Фізично наша велика земля настільки різноманітні, і так обширна, що насправді можна було б проводити кожен відпустку прямо тут, в Канаді, не покидаючи країни, і ледь навіть подряпати поверхню того, що є, щоб побачити і зробити, і все ще є великий відпустку кожен раз.

Одна з речей, ми можемо бути всього пишаюся нашої системи охорони здоров’я. Так, він не ідеальний, але як багато речей? І, на щастя, як канадець, які подорожують в межах наших власних кордонів, наших різних провінцій і територій охорони здоров’я планує охопити нас здебільшого, у разі аварії чи трагедії, яка ранить наше здоров’я під час подорожі за межі провінції або території нашого проживання , але все ще в Канаді.

Однак, це може зацікавити, щоб ви знали (особливо, якщо ваш наступний відпустку буде в Канаді), що існують прогалини в провінційні і територіальні плани охорони здоров’я, які можуть залишити вас значно зі своєї кишені за певних умов, і це Саме тому розумні мандрівники вирішили придбати страхування подорожей навіть під час подорожей в Канаді.

Використання медичного страхування Онтаріо План (OHIP) як приклад, житель Онтаріо подорожі в Альберті, який потрапив в аварію в результаті якої відколи зуба, але не вимагають відвідування лікарні, доведеться нести всі витрати на ремонт пошкоджених зубів собою. Це може додати до значно більше, ніж кілька доларів на день, що вона, як правило, варто придбати страхування подорожей. Є багато подібних сценаріїв.

Хоча OHIP охоплює широкий спектр медичних послуг, він не платить за послуги, які не вважаються медичною необхідності, такі, як косметична хірургія. Малоймовірно, що OHIP платитиме повну вартість відновлення косметично каліцтва, що багато нещасні випадки викликають.

Багато інші медичні послуги є лише частково, або не можуть бути покриті взагалі. Медичні послуги, такі як Ортопеди і остеопатії, хіропрактікі і фізіотерапевти, може чи не може бути покрита залежно від цілого ряду факторів. Навіть швидка допомога, визначені ліки та довготермінові послуги допомога може надаватися тільки частково покриті залежно від обставин.

Факти такі, що OHIP не унікальна в цьому відношенні. Кожна провінція і територія має свої власні правила і положення, і часто досить складним завданням, щоб з’ясувати точно, які вони є.

Це одна хороша причина, що розумних мандрівників в Канаді озброїтися страхування подорожей.

Є й інші причини для придбання страхування подорожей для поїздки в Канаду,
Деякі з них включають:

Страхування багажу – Що змінилося б, якби ви подорожували від Ванкувера до Галіфакса або з Торонто в Сінгапурі, якщо ваш багаж був втрачений або вкрадений? Страхування багажу захищатиме тебе в будь-якому випадку.

Скасування поїздки або переривання поїздки страхування – Уявіть собі, що ви захищені дорогих готельних номерів та інших послуг для Вашого відпочинку в Канаді, і ви змушені в останній момент скасувати або відмовитися від вашої поїздки. Ви могли б бути зі своєї кишені великі гроші. Цей вид страхування подорожей, може повернути ваші кишенькові витрати.

Швидка медична страхова – це було б приємно знати, що якщо неймовірні станеться, і ви були залучені в аварію, перебуваючи у відпустці, що ви і / або членів Вашої родини / попутники не доведеться турбуватися про витрати на рецепт препарати з аптеки, обслуговування вдома, послуги швидкої допомоги, послуг довгострокового догляду, стоматологічні та косметичні операції, якщо це необхідно, та інших медичних послуг, які можуть бути необхідні або бажано. – Особливо, коли цей вид покриття може складати всього лише пару доларів на день.

За кілька зайвих доларів на день, що він стоїть, страхування подорожей, легко отримати, і купує величезна душевний спокій під час вашої поїздки.

Пам’ятайте, що у випадку трагедії, ви будете “подати на розгляд” витрати, пов’язані з вашого лікування у вашій конкретній провінцій або територій міністерства охорони здоров’я. Вони будуть приймати рішення ступінь повторної imbursement.

Враховуючи те, як недорогий цих видів страхування може бути, ви все ще хочете, щоб “не турбує” страхування подорожей під час подорожі до Канади?

Інформація, зібрана і склав тут виключно в довідкових цілях. Завжди говоріть з ліцензованим страховим представником відповісти на ваші конкретні питання.