навіщо з страхування на випадок безробіття

Страхування від безробіття доступні в широкому діапазоні варіантів з різними витратами і вигодами. Деякі заявники вибрати тільки, щоб покрити свої іпотечні виплати і важливі законопроекти домашнє господарство, в той час як інші будуть обрати варіант захисту, який охоплює всі рахунки і погашення кредиту .. Однак, якщо люди вже мають пристойну суму грошей в заощадження, чому вони навіть не потрудилися зі страховими взагалі? Звичайно, могли б вижити на ці заощадження у разі втрати роботи?

На жаль, це не так просто. Статистичні дані, опубліковані останнього року показують, що більшість людей у ​​Великобританії не мають необхідної економії просунутися протягом більше двох-трьох місяців, якщо вони повинні були бути звільнені.

Безробіття кришка дешева альтернатива мають істотної економії, необхідних для задоволення рахунки в той час як годувальника не має роботи. Той, хто вибирає придбати верхній рівень страхової ефективно розміщувати до десятків тисяч фунтів в їх розпорядженні, якщо вони не в змозі працювати протягом року. Крім того, ці переваги будуть доступні Якщо страхувальник виявляється не в змозі працювати через травму або хворобу, а також у разі надмірності.

Таким чином, страхування по безробіттю можна побачити як мати заощадження в банку, який можна зробити, якщо страхувальник вважає себе без роботи. Головна перевага в тому, що людина не є, щоб зберегти всі гроші собі.

Клієнти в середньому швидше за все, платити близько £ 40 в місяць за щомісячну допомогу в розмірі £ 1500, хоча багато виберуть дещо нижче переваги і надлишком, щоб зменшити їх премія до приблизно 20 £. Залишаючи осторонь £ 20 на місяць за допомогою з безробіття, звичайно, набагато легше, ніж намагатися зберегти особисту тисяч фунтів необхідно запропонувати такий же рівень фінансового захисту після резервування.

Страхові та фінансові продукти може бути важко для людей, щоб зрозуміти, але на найпростішому рівні, ключове значення страхування на випадок безробіття або доходу захисту, щоб дати клієнтові більш високу ступінь фінансової безпеки, ніж вони могли б досягти самі за рахунок економії чи допомоги по безробіттю.

Страхування від безробіття призначено забезпечуватися поряд (а не замість) будь-яка держава вигоди, які фізичні особи мають право, коли вони не мають роботи. Більшість людей, які втратили роботу, що стандартні £ уряду 65,45 на тиждень шукачів допомога не достатньо для задоволення своїх витратах, таких як іпотека або орендна плата. Страхування від безробіття, отже, виступає в якості топ-до державної допомоги.

На жаль, подача заяв на страхування на випадок безробіття не завжди легко. Андеррайтери дивляться, щоб покрити тільки ті, хто знаходяться в безпеці у своїй роботі і для яких безробіття навряд чи відбудеться. Люди, що працюють в компаніях, які, як очікується, щоб зробити звільнень найближчим часом, ймовірно, буде дуже важко отримати безробіття кришку. Тому надзвичайно важливо, щоб заявники не залишайте його занадто пізно, щоб розібратися у своїх безробіття кришку, тим більше що більшість постачальників не виплачуватиме за позовом зробити в межах перших 120 днів з моменту початку дії поліса.