навіщо використовувати брокера медичного страхування

Коли ви шукаєте страхування здоров’я, це дійсно може призвести до плутанини. Є всі ці цитати, щоб розглянути, і багато з них можуть бути від однієї компанії. Якщо ви подивитеся на кілька компаній, це може бути подвійно подив. Скільки охоплення буде достатньо для вас? Як же твоя сім’я?

Якщо ви ще не мають медичної страховки через компанію програму, або, можливо, тому, що ви працюєте на себе, ви можете знайти багато варіантів просто робити пошук в Інтернеті. Тим не менш, ви знаєте, що вам дійсно потрібно, коли мова йде про медичне страхування? Є премії, щомісячні платежі, і так багато варіантів. Ця ж компанія може відправити вам 30 або близько того котирування на основі різних рівнів страхування.

Що так багато цитат, а потім всі ці варіанти, ви могли б залишити собі і своїй сім’ї під застраховані, якщо ви не будете обережні. Ви також можете бути більш застраховані, і платите занадто багато для речей, які ви не потребуєте.

Хороша річ, вам не доведеться пройти через це в поодинці. Є корисні люди, які розуміють, медичне страхування. Брокерів медичного страхування може пояснити свій вибір, щоб вас, даючи вам об’єктивну інформацію.

навіщо використовувати брокера медичного страхування

Не всі знайомі з медичним страхуванням, і розуміє, що їм потрібно. Незалежно від того, що ваш бюджет на медичне страхування, страховий брокер може допомогти вам вибрати план, який підходить саме вам. Вони можуть охоплювати різні медичні страхові компанії і вибрати найбільш ймовірні плани вам потрібно, або допоможуть вам налаштувати план.

Деякі люди насторожено ставляться до роботи з брокером медичного страхування, думаючи, що вони будуть коштувати багато грошей. Це просто не відповідає дійсності. Вони там, щоб працювати з вами. Неважливо, що ви обираєте план, вони отримують комісію від компанії ви зареєструєтесь. Це в їхніх інтересах, щоб допомогти вам вибрати кращий план.

Пройшовши через брокера медичного страхування не буде коштувати нічого зайвого. Ви заплатили б такими ж темпами, якщо ви пішли і дивилися на варіанти на свій розсуд, а не через брокера. Різниця в тому, що ви будете мати когось на вашому боці, допомагаючи вам вибрати правильний план. Ви навіть можете заощадити багато грошей, тому що брокер може допомогти вам вибрати план, і з’ясувати, що саме вам потрібно.

Як правильно вибрати брокера медичного страхування

Поговоріть з іншими особами про те, хто вони використовують. Особливо поговорити з людьми, які застраховані через брокера, і мають ті ж потреби, як і ви. Наприклад, якщо у вас є сім’я з чотирьох чоловік, щоб гарантувати, поговоріть з людьми, з сім’ями і яких вони використовують для брокера.

Це не обов’язково робити це таким чином, але це може допомогти. Дійсно те, що ви шукаєте хороший страховий брокер з хорошою репутацією і має досвід роботи з вашої конкретної ситуації. Рекомендації завжди великі.

Якщо ви не можете знайти людину, з рекомендаціями, почніть з телефонної книги або інтернет-пошуку. Поговоріть з кількома різними брокерами щоб побачити, якщо ви можете знайти когось сумісні. Поясніть вашу ситуацію і попросити рекомендації від кожного брокера. Бачити, який робить самі почуття до вас. Найголовніше це спілкування. Ви хочете когось, хто буде там для вас, щоб відповісти на ваші запитання.

Кожна держава зберігає список страхових брокерів, у тому числі інформацію про будь скаргах проти них. Ви також можете перевірити онлайн для скарг проти будь-якого страхового брокера. Ви хочете, щоб зробити багато досліджень, щоб вибрати правильний агент для вас.

чого очікувати, коли ви працюєте з брокером медичного страхування

Під час роботи з брокером, медичного страхування, ви будете мати багато рішень, щоб зробити. Брокер буде в змозі пояснити всі ваші варіанти для Вас. Не забудьте перевірити наявність брокер, який працює за один набір компанії. Брокер медичного страхування є більш цінним для вас, якщо ви можете вибирати між кількома різними компаніями. Є багато компаній, що пропонують медичне страхування, як Blue Cross, Blue Shield, Humana, United Health Care, Етна і багато іншого. Попросіть вашого агента, які з них він чи вона може використовувати в дослідженні варіантів охорони здоров’я для вас.

Вам належить пройти по всій видимості звичайний список змінних, які ви обираєте, коли через знайти правильний страхування. Ви можете почати з премією, суму, яку ви платите кожен місяць на медичне страхування. Ваш брокер повинен також пояснити різні франшиз доступні. Це сума грошей, яку ви заплатили б, щоб покрити ваші медичні рахунки, і страхова компанія буде почати платити після цієї суми. Загалом, чим нижче франшиза, тим вище премія вам будуть платити.

Ви повинні також перевірити ліміти покриття. Це, ймовірно, куди більш заплутаною частиною плану збору приходить дюйма брокера медичного страхування, однак, імовірно, слід дати досить хороші здогад про те, що сума страхових ви повинні поглянути на отримання. Це сума, яку медичного страхування буде насправді виплачувати. Ви повинні дивитися на поточні фактори ризику, так само, як несподівані надзвичайні ситуації.

Коли ви говорили з вашим брокером, ви будете мати ваш вибір пояснив. Ваш брокер отримає комісійні від залежності від того плану, який ви обрали, так що це, як ваш брокер “оплачувані”. Ви зможете продовжувати задавати питання від вашого брокера після того як ви вибрали ваш план.

Ваш брокер також до місцевого представника від агента медичному страхуванню, у разі, якщо вам потрібна додаткова допомога. Хоча процес іноді може здатися складним, агент повинен бути в змозі пояснити вам різницю у вибори, і змусить вас почувати себе комфортно і впевнено у вашому виборі. Медичне страхування важливо мати, так що ви хочете брокера на вашому боці, які можуть допомогти вам вибрати правильний покриття для вас.