навіщо вибирати страхування життя

Основна мета страхування, щоб забезпечити стабільність в житті, надаючи хеджування виникнення будь-якої майбутньої аварії. Страхування життя гарантує вказану суму або грошова допомога в разі смерті застрахованого.

Попередньо, страхування життя-

1. Забезпечує додати до членів сім’ї у зв’язку зі смертю годувальника.
2. Забезпечує грошової допомоги на майбутнє.

виду страхування життя:

1.Term Страхування: Як випливає з назви термін страхування надає Вам покриття протягом певного фіксованого періоду часу. Вона забезпечує втрати годувальника тільки якщо ти помреш в цій перспективі. Це найдешевший вид страхування, як це має низьку премію. Як правило, він не створює грошову вартість. Хоча політика може бути відновлено на одному або декількох перспективі, є певні умови, які застосовуються: по-перше, кожному оновленні політики премія може йти високо. По-друге, є певні політики, де в ви можете втратити право відновити в якійсь віку. У деяких випадках вам може знадобитися, щоб пройти медичне обстеження, щоб продовжувати охоплення. Одне можна сказати доброго про терміну страхування, що вони можуть бути відновлені, навіть якщо стан вашого здоров’я змінилося. У деяких випадках ви можете також обміняти багато термін страхування за грошову значення в межах даного періоду перетворення. Ви можете зробити це, навіть якщо ви не перебуваєте в доброму здоров’ї, але, звичайно, премія буде похід.

2. Cash Value Страхування життя: Крім покриття ризику смерті, грошова вартість гарантій страхування життя фінансові потреби, які можуть виникнути в майбутньому. Грошова вартість життя страхових зборів великої кількості премій на початку в порівнянні з тим же значенням терміну страхування. Сума, сплачена у верхній частині грошових страхування, докладені компанією нарощувати грошову вартість. Така система дозволяє використовувати грошову вартість у разі надзвичайного стану, без фінансової, що вона віддала політиці. Крім використання грошової вартості при виході на пенсію і оплату потреб, таких як навчання дитини ви також можете використовувати ваші готівку значення для прийняття кредитною політикою. Грошова вартість страхування життя можуть бути розділені і цілому страхування життя, універсальне страхування життя і життя змінної грошової вартості страхування життя.

. Всі страхування життя: Страхування життя в цілому охоплює вас на все життя довжиною хоча премій ви платите на більш ранній стадії набагато вище, ніж у випадку термін страхування. Але в кінцевому рахунку це буде коштувати вам менше, ніж тримати поновлення довгострокова політика. Деякі полісів життя мають більш короткий період, такі як 20 років, але з великим інтересом, звичайно.

б. Універсальне страхування життя:
Цей тип політики дозволяє налаштувати виплати премії, а також їх номінал Вашої охоплення. У випадку, якщо вам необхідно збільшити на вартість страхового покриття необхідно надати докази, щоб претендувати новий посібник смерті. Політика має рахунок, де ваша вся премія збирає. Преміум акаунтів має місце і заробити відсотки. Всі витрати віднімаються з цього облікового запису і будь-яка річ, сплачені понад накопичується в грошовій вартості. Якщо ваш мінімальний платіж плюс відсотки менше заряду, ніж вартість рахунку стає менше. Якщо він продовжує знижуватися, нарешті, охоплення закінчується. Таким чином, це завжди добре тримати на оплату премії не тільки зберегти вашу політику, а й отримують вищу верхню грошової вартості.

C. Мінлива Страхування життя: мінлива страхування життя, ви запропонували піти на цей вид страхування життя, тільки якщо ви добре з життям робити вибір інвестицій. Це тому, що у змінній страхування життя на користь смерті та їх значення залежить від результатів інвестиційної діяльності одного або декількох рахунку. Типи інвестицій ви можете зробити це допускаються політики ви приймаєте. Ви повинні зробити гарне дослідження, перш ніж приймати політики і при виборі типу інвестицій, оскільки вартість грошових коштів та з нагоди втрати годувальника може знизити або навіть закінчується, якщо інвестиції не дуже добре.

Таким чином, шляхом використання будь-якого з цих типів політики можна забезпечити безпеку і майбутнє релаксації.