навіщо вибирати відшкодування медичного страхування Грузії плану

Більшість людей знайомі з РРО, POS, і ОПЗ плани. Це більш доступні види планів медичного страхування Грузії. Як правило, дорожчий тип медичного страхування Грузії план відшкодування план, званий також плату за послуги. З одного з цих медичного страхування Грузії плани відшкодування, учасники можуть обрати будь-який лікар або лікарня чи медичної допомоги, без того, щоб розглянути, чи є вони в мережі чи ні. Постачальник медичного страхування буде платити допомогу для покриваються медичних послуг.

Особи, які часто подорожують, і, отже, не хочуть обмежуватися регіональної мережі постачальників послуг, воліли б відшкодування медичного страхування Грузії плану. Або, можливо, людина, яка вже є улюблений лікар, який не належить до кращою мережі провайдера або хотіли б мати відшкодування медичного страхування Грузії плану, щоб вони могли отримувати допомогу, продовжуючи при цьому, щоб побачити цю улюбленого провайдера. Це може бути у випадку осіб, які мають серйозні або хронічні захворювання, і хочуть продовжити свою медичну відносини з конкретним лікарем.

Верх відшкодування план медичного страхування Грузії, що він пропонує більшу гнучкість і свободу. Таким чином, люди можуть дозволити собі платити за те, що гнучкість і свободу будуть любити ці відшкодування плани. Недоліком відшкодування план медичного страхування Грузії, що вона має більш високі щомісячні премії, ніж інші типи планів, таких як РРО, POS, і ОПЗ. Існує також більше документів, і, можливо, більш високу франшизу, яка повинна бути виплачена до медичного страхування Грузії компанія починає відшкодування за медичні рахунки. Ще один недолік відшкодування або плати за медичне страхування плани Грузії в тому, що часто члени повинні платити за медичні послуги авансом, а потім буде подавати позови на відшкодування згодом. Таким чином, учасник повинен мати грошові кошти для оплати медичних послуг, і в такому випадку доведеться чекати, поки медичного страхування Грузії постачальник не отримує претензію, обробляє його і відправляє чек. Переконайтеся, що ви познайомитеся з процесом подання претензії, якщо ви купуєте медичну страховку Грузії відшкодування плану.

Часто, відшкодування план доведеться зі своєї кишені максимум. Ця кількість, що, коли ви досягнете в медичних витратах, то медичне страхування Грузії Компанія виплатить ваша співпраця страхової частини. Наприклад, припустимо, що ваш спільного страхування становить 20%. Якщо ваші кишенькові максимально не $ 2000, то, як тільки у вас є $ 2000 в лікарні або рахунки лікаря, вам більше не доведеться платити 20% спільного страхування та медичного страхування Грузії компанія відшкодує всі витрати. Зі своєї кишені, звичайно включає в себе максимально франшизи і співстрахування платежів.

Ще одна проблема з планами відшкодування є те, що вони можуть не охоплювати профілактичні послуги допомоги, імунізація, або інші види покази або іспитів. Однак, це було недавно змінюється, так що перевірити з конкретним медичним страхуванням Грузії відшкодування плану ви дивитеся на щоб побачити, що рівень охоплення.

Ваше медичне страхування Грузії плану відшкодування може охоплювати первинна медична допомога, великих медичних або є вичерпним. Базове медичне страхування означає, що вона буде охоплювати лікарняні рахунки, такі як хірургія, рентген і т.д. Основні медичні включає в себе основні медико-санітарної допомоги. І всеосяжного медичного страхування Грузії відшкодування план поєднує в собі як основні медичні та великі медичні.