навіщо вибирати Етна медичного страхування

Етна медичного страхування, Inc є одним з семи великих страхових компаній, які надають медичну страховку в Грузії. Етна медичного страхування, Inc є одним з провідних здоров’я нації компаній у сфері страхування. Їх місія полягає в наданні допомоги їх члени мають доступ до економічно ефективним якістю медичного обслуговування. Це, у свою чергу, допомагає членам досягнення здоров’я і захищає їх фінансової стійкості.

Етна медичного страхування, Inc пропонує широкий спектр медичних страхових продуктів, у тому числі медичні, аптеки, стоматологічні послуги та поведінкового здоров’я. Вони також пропонують страхування життя групи, а також довгостроковий догляд та інвалідності плани. Етна медичного страхування, Inc працює з окремими особами, групами, власники бізнесу, і коледжі. Їх продукти доступні кожному, будь неповний робочий день або погодинних робітників, або повний робочий день співробітників. Етна медичного страхування, Inc також має спонсоровані урядом планів і служить Medicare і Medicaid бенефіціарів у ряді держав. Етна медичного страхування, Inc навіть почали пропонувати страхування домашніх тварин, щоб допомогти забезпечити медичну допомогу для тварин, не несучи високі рахунки за послуги ветеринара.

Етна медичного страхування, Inc є у всіх п’ятдесяти штатах

Етна медичного страхування, Inc є однією з небагатьох страхових компаній, які пропонують продукти у всіх п’ятдесяти штатах. Етна медичного страхування, Inc має велику мережу лікарів та медичних працівників також. Це включає в себе майже мільйон медичних працівників і понад 5000 лікарень. Тому, якщо ви турбуєтеся про пошук лікарів, де ви живете, або там, де ви повинні подорожувати, ви можете бути спокійні, знаючи, що Етна медичного страхування, Inc мережі національних.

Етна медичного страхування, Inc пропонує безліч різних видів планів. Одним з останніх нововведень стало HSA, дані про здоров’я заощадження, які допомагають членам погасити свої франшизи. Тому, навіть якщо Ваша франшиза високий, у вас буде допомога в оплаті його. Це відмінний спосіб зберегти ваш щомісячний внесок доступним.

Багато страхових компаній, у тому числі Етна медичного страхування, Inc, також більше орієнтовані на профілактику та здоров’я і благополуччя. Ви можете знайти багато ресурсів на веб-сайті для Етна медичного страхування, Inc, які допоможуть членам розвивати здорові звички і поліпшення фізичної форми. Етна медичного страхування, Inc також надає інформацію про хронічні хвороби та інші важливі теми здоров’я. Все це робиться на знак підтримки своїх членів. Є багато інших переваг, щоб бути Етна медичного страхування, Inc користувача. Вони пропонують знижки в ресторанах, забезпечують лінію медсестрою інформації, пропонуємо інструменти для оцінки поведінкових проблем здоров’я, і ​​багато інших послуг.

Етна медичного страхування, Inc також надає добровільні зусилля, щоб допомогти народу Гаїті, і ті, хто постраждав від кризи в Гаїті. Поділ Етна медичного страхування, Inc, яка передбачає зусилля з надання допомоги, називається Етна Foundation. В даний час відповідні $ 60 000 у вигляді внесків, що Етна медичного страхування, Inc співробітників уже заявили. Вони також видали $ 10000 до шести різних організацій, які надають послуги на Гаїті. Етна медичного страхування, Inc бере активну участь у наданні допомоги своєї спільноти, а не тільки через продукти, медичне страхування, але і в багатьох інших відносинах.