навіщо бухгалтери та бухгалтери отримують помилки і пропуски страхування

Поширеною помилкою є те, що лікарі і юристи тільки професіонали потребують Помилки та пропуски (E & O) страхування. Насправді, майже кожна організація, яка надає послуги клієнту за плату має E & O впливу, і тому, професійні вимоги в широкому сенсі з точки зору права, страхування професійної відповідальності щити бізнес від непередбачених.

Помилки та пропуски страхування, також відомий як Страхування професійної відповідальності, захищає організацій чи окремих осіб від претензій професійної недбалості всьому різноманітність професійних послуг. Це включає в себе помилки або упущення, що компанія насправді зробив або що клієнт сприймає були зроблені. Помилки і пропуски претензій не поширюється на страхування цивільної відповідальності.

страхування податкові укладачів

Помилки та пропуски страхування особливо важлива для дипломованих громадських бухгалтерів, бухгалтерів та податкових укладачів. Щороку в США, тисячі костюмів, поданих проти податкові укладачів і бухгалтери, і, в результаті майже кожен корпоративний скандал, виникають нові позови.

Для бухгалтерів, податкові укладачів та бухгалтери, податкові та аудиторські краєвид постійно змінюється. Клієнти покладаються на цих фахівців бути в курсі актуальної і точної, але, як не полірованої приготував податку або бухгалтер, і незалежно від того, безшовних свої процедури управління ризиками, помилки станеться.

Наприклад, якщо клієнт проходить перевірку на їх податкові декларації, і є насправді помилка в результаті простий прорахунок з боку податкових професіонала, професійного податкового буде нести відповідальність за будь-які IRS-оцінюватися штрафи і пені клієнтові було пред’явлено звинувачення . Крім того, якщо укладачів забувають або не включати інформацію, надану клієнтом, вони також будуть у вині. Навіть якщо клієнт не в змозі забезпечити частину інформації в податкові професійного і потім подав легковажне костюм, податкової документації все одно довелося б платити потенційно непомірні судові витрати, щоб захистити себе.

Навіть самі незначні помилки можуть створити істотні проблеми для клієнтів, а без Помилки та пропуски страхування податкові укладачів, фірма чи приватна особа, швидше за все, не зможе вижити жодного позову проти нього.

бухгалтери вимагають покриття теж!

Крім того, бухгалтер Помилки та пропуски покриття буде захищати бухгалтера в подібних ситуаціях, коли цифри можна було б прорахувалися або інформація була опущена, незалежно від того, чи було це їх вина або вина їхнього клієнта.

Історія показала, що, коли великий корпоративний скандал виявив, рекет позови проти бухгалтерів зазвичай збільшують. Згідно статті, опублікованій в Манхеттен Інституту політичних досліджень, в кінці 1980-х років, у розпал катастрофи цінних паперів та позики, вимоги про відшкодування шкоди проти бухгалтерів, за оцінками, від одного до чотирьох мільярдів доларів – цифра, яка була нібито перевищують чистого капіталу всіх бухгалтерських фірм комбіновані (Lawson & Olson). У той час як деякі з них були залучені в жорстоке справах, інші авторитетні фахівці. У той час як судові натиском такого масштабу ніколи не може бути повторена, це ризик того, що E & O страхування для бухгалтерів буде охороняти проти.

Більшість E & O політики будуть охоплювати суджень, населених пунктів і витрати на оборону, навіть у тих випадках, в яких звинувачення виявляються легковажними. Без Помилки та пропуски страхування, витрати на оплату поселень і судові витрати залишить багато бухгалтерів, бухгалтери та податкові укладачів в екстремальних боргу, або навіть банкрутство.