навіть з усіма поганими радниками верхньої гласності досі збираємо мільйон доларів аннуїтетних премій щомісячно

При всіх суперечок і погану рекламу про індексовані пенсії, здавання зборів та неетичною практики продажів У вас виникли проблеми залучення кваліфікованих перспективи ануїтету для вас? У вас виникли проблеми з установкою призначень і закриття продажів з пенсіонерами? Хочете знати, як провідних виробників ануїтету легко подолання цих проблем?

Протягом останніх декількох тижнів у нас була повінь радників зателефонувавши нам, тому що їх ануїтету семінари, газетні оголошення, і прямі поштові програми не отримують результати, які вони використовували, щоб отримати. Ці радники або шукають: новий безпечний спосіб для створення ренти веде, заданих призначень ануїтету, новий динамічний підхід продажів, новий захоплюючий семінар PowerPoint презентації … або вони хочуть потрапити в абсолютно новий ринок.

Після розмови з цими радниками це для мене очевидно, як те, що їх проблема. Тим не менше, більшість з цих радників не хочу цього чути. І, коли вони роблять це чути, вони в це не вірю.

Існує проста причина, чому провідних виробників ануїтету по всій країні, що не мають, або навіть не бачачи проблеми, які більшість інших радників маєте. Існує “трохи” таємних вони знають і використовують. Секрет, що, коли більшість радників почути його, вони просто думаю, що це не може бути так просто.

Хочете знати, «мало» Секрет успіху в ануїтет продажів? (І успіх у будь-яких продажів у цьому відношенні!)

Майже в кожній статті ми опублікували за останні 9 років, ми показали, «мало» таємницю, і, на жаль тільки один із сотень агентів постійно піднімає на цю таємницю і використовує його. Всі кращі продажі і маркетинг тренери завжди говорять людям про це “трохи” з тих чи інших таємним продукт, який вони продають. Однак дуже небагато людей коли-небудь по-справжньому зрозуміти його силу, і використовувати його.

Ось маленький секрет … Якщо ви хочете мати більше ануїтету перспективи, ніж ви можете впоратися, встановити більш призначенням і укладати більше угод:

“Тоді ви повинні припинити продаж людям продукт, а замість цього допомогти людям визначити, зрозуміти і вирішувати свої проблеми!”

Скільки разів ви читали, або сказали про це «мало» секрет? Це “трохи” Секрет у тому, що відрізняє провідних виробників, крім всіх інших, у всіх продажів полях.

Деякі агенти, здавалося, дізнався про це «мало» таємницю, успішно використовують його у своїх програмах свинцю покоління, і вони привертають тонн перспективи. Правда, тоді вони підірвати його у своїх семінарах, практикумах і підходи, тому що вони повернуться, щоб витіснити продукту. Потім вони дивуються, чому люди не будуть призначити зустріч з ними. І потім протягом декількох незначних вони все-таки, вони штовхають продукт і дивуються, чому вони не можуть закрити продаж.

Якщо перспектива не побачити і зрозуміти проблеми, з якими вони стикаються? Якщо вони не бачать, як ви можете допомогти їм у вирішенні їх проблем, то чому вони повинні витрачати свій час зв’язатися з вами, призначити зустріч з вами, або купити вашу продукцію?

Якщо ви тільки інша особа ануїтету продажів продає продукт, то чому вони направляють своїх друзів, родичів або ділових партнерів для вас?

Якщо ви хочете добитися успіху в ануїтет продажів, і зібрати мільйон доларів ануїтету премії кожен місяць, то ви повинні допомогти людям визначити, зрозуміти і вирішити свої проблеми на кожному етапі процесу продажів!

На будь-якому етапі процесу продажів ви повинні обговорювати, як ці пенсіонери можуть робити свої гроші під час їхньої останньої цілі роки виходу на пенсію, з безпекою і гарантіями. Йдеться про рішення ви їх реальної стурбованості з приводу пережили своїх грошей, і допомагаючи їм покращити своє життя. Це допомагає цим людям, щоб зрозуміти, як ви можете допомогти їм перемогти інфляцію, знизити податок на прибуток, мінімізації інвестиційних ризиків, захистити свої доходи від спустошення довгострокового догляду і заміни втрачених доходів, коли чоловік помирає.

Лью і Джеремі Nason
“Дев’ять з десяти хлопців”