навчання учнів-водіїв, вам автошколи страхування

Будучи інструктором автошколи є одним з найскладніших робіт навколо. Це не що інше як прогулянка по канату, балансуючи викладання, а також стежити за трафіком. Незважаючи на ретельне спостереження, рушійна автомобіль може зустрітися з частими аваріями, особливо коли учні за кермом. Транспортний засіб може також потребують ремонту через день з зносом навчання. Одна річ, яку водій може покластися в цих важких обставинах є автошколі страхування.
1 день тестів кришка є найбільш важливим серед усіх кришка рушійною шкільної політики. Одного разу тесту кришка допомагає водієві, так як він знаходиться в декількох хвилинах терміну страхування доступні на невідкладні потреби. Хоча називається “Один день тестів прикриття”, період може варіюватися від одного дня до 28 днів.

Дешевше премії підштовхнути інструктора, щоб отримати всеосяжну один день тестів прикриття для нових автомобілів. Одного разу тесту кришка також добре працює для інструкторів, так як вони легко претендувати – одна з ключових вимог для обкладинки в даний час більше 25 років.

Навіть автомобіль учня обумовлений інструктора здійснюється в рамках Автошкола страхування. Деякі з переваг Автошкола страхування, на додаток до вищевикладеного, може чи не може включати в себе:

• Покриття для неповнолітніх учнів

• Подвійний заміни транспортних засобів контролю у справному аварії: (ніяка помилка аварій – Аварії, які відбуваються через неуважність та умови, не залежних від водія в не з вини аварії, жертва не може бути в більш важкому стані, ніж транспортний засіб .. Ніяка помилка аварії не були введені, як страхові компанії намагалися бігти платити збиток, коли автомобіль не пошкоджений, хоча потерпілий постраждав. Зараз, відремонтоване транспортний засіб доставляється в той же день або 24 годин.)

• Всі частини автомобіля (наприклад, лобове скло, шини та сидінь) включені в кришці

• Громадські покриття відповідальності для задоволення третій стороні збиток властивостей або людини

• Двадцять чотири години на

• Кришка для раніше заборонило водіям

• Страховий захист для повного флоту водіння

• Кришка макет випробувань, проведених в автошколі

• вимоги, можна було б звернутися незважаючи попередні

• ніяких претензій бонус

• Кришка включає крадіжки та пожежі

• Правовий захист доступні відразу

Інструктор приймаючи страхування, будь то один день кришка діагностичного або повний страхового покриття, повинен видивлятися кращих пропозицій на ринку. Історія компанії в покритті витрат повинні бути ретельно вивчені. Водії повинні стежити за складні слова, приховані в дрібний шрифт. Там можуть бути винятки для тимчасового покриття в схемах, як в один прекрасний день тестів кришку. Більшість страхових компаній не покривають напрокат транспортних засобів. Вони також виключити транспортні засоби, що використовуються для перевезення багажу і товарів. У свою чергу, інформація, надана інструктора повинна бути точною, в тому числі попередні число нещасних випадків. Транспортні засоби повинні бути зареєстровані у Великобританії і лише затверджені інструкторів, здійснюється в рамках автошколи страхування.