навчання в області фінансів Індії

З самого початку глобалізації і лібералізації, навчання в галузі фінансів в Індії зазнала кардинальних змін. На тлі жорсткої конкуренції між різними національними і міжнародними компаніями, всі компанії в Індії в даний час прагне мінімізувати свої накладні витрати і максимізувати свій прибуток. Ця ситуація зрештою збільшили попит на кваліфікованих професіоналів, які мають можливості з обробки фінанси компанії, підтримки фінансового зростання компанії і грають вирішальну роль в процесі прийняття рішень і планування. Для всіх початківців фахівців фінансів, тепер стало важливо мати професійну кваліфікацію. Це причина, чому різні інститути, які пропонують навчання для різних робочих місць в Індії фінанси йдуть вгору з кожним днем.

Коли справа доходить до побудови успішної кар’єри в сфері фінансів, студенти мають різні варіанти кар’єри на вибір. Деякі популярні курси фінансів запропонувало відомих фінансових інститутів підготовку в Індії включають в себе:

фінансове планування

Наскільки різні робочі місця фінансів в Індії стурбовані тим, роботи, пов’язані з фінансовим плануванням завжди виходять на перший план, як ці робочі місця є прибутковими з обох зарплату і перспективи зростання. Коли справа доходить до різних робіт в галузі фінансів, всіх галузей, що пропонують фінансові послуги найняти професіоналів фінансового планування. По завершенні навчання за тією ж, аспірантів можете спробувати для банківських, страхових та інвестиційних консультантів секторів.

Коротше кажучи, фахівці, що працюють як з фінансового планування дозволить людям управляти своїми фінансовими питаннями належним чином. Роботи, пов’язані з фінансовим плануванням включають

• Правильне фінансове планування
• Управління грошовими потоками
• Пенсійне планування
• Планування інвестицій
• Управління ризиками
• планування Страхування
• Податкове планування
• Нерухомість планування
• Бізнес-планування наступності

з управління активами

Багато фінансових курси в Індії також включили з управління активами в їх утриманні курсу, так як прибуткові можливостей працевлаштування в цьому секторі, а також. Як випливає з назви визначає, роботу, пов’язану з з управління активами є управління всі види багатства, які можуть бути кошти, активи, інвестиції та / або грошових коштів. З успішним завершенням курсу з управління активами, професійний будуть здатні достатньо, щоб розробити стратегії для захисту, підвищення та управління активами своїх клієнтів. Коли справа доходить до управління активами різних робочих місць в Індії, кілька банків, трастові компанії, брокерські фірми та інші наймають людей, як багатство управління виконавчої влади, багатства менеджер, менеджер зі зв’язків з клієнтами-багатство, консультант з управління активами та інші.

управління страхуванням

Мамонта зростанням в страховому секторі розгорнулася більше робочих місць у фінансовому секторі в Індії. Особливо появою різних міжнародних компаній дало настільки необхідний імпульс, щоб темпи зростання страхового сектора. В Індії, деякі відомі компанії, у тому числі страхування Bajaj Allianz, Бірла Sun Life, HDFC, ICICI, Макс Нью-Йорку зустрівся Життя, ING Vysya, Reliance, майбутнє Generali, Religare та інші найняти кваліфікованих фахівців у різних робочих місць страхування. Після завершення курсу управління страхуванням, можна подати заявку на різних посадах, в тому числі страховий агент, страховий офіцер, страховий консультант, менеджер з продажу-страхування, бойовий офіцер, менеджер зі зв’язків з клієнтами та багато інших позицій.

Хороша пропозиція навчальним закладом в області фінансів в Індії тримає студентів в курсі всіх проблем, пов’язаних з роботою у фінансовому секторі. Переслідуючи професійний курс, студент може прокласти шлях до великої кар’єрі в кращою області.

Корпоративні Connect, що штаб-квартира в Нью-Делі, Індія є така організація, яка готує фахівців, щоб бути готовим промисловості і виконувати з самого початку своєї роботи в галузі фінансів. Корпоративні Connect надає вам ‘владу зробити “через –
• Робота Fit & Ринок готових програм
• Спеціально розроблений курс для підвищення кваліфікації
• Практичні та промисловості на основі структури курсу
• Частина часу програми, які дозволяють продовжити роботу
• Гарантована продуктивність підвищення кваліфікації
• Основні процеси, створені корпоративні ветеранів промисловості Індії

У наше століття жорсткої конкуренції, в даний час ринок готовим не просто додатковою перевагою, а норма, яка дозволяє вам мати процвітаючу кар’єру в області фінансів в Індії.