навколо магазину й порівняти, перш ніж купити медичну страховку

Медичне страхування є тип політики, який покриває ризик медичних витрат, таких як звичайного фізичного іспиту, вакцини, рентгенівських променів, і госпіталізація. Приватне медичне страхування доступно для компаній і приватних осіб. Залежно від типу покриття обраний, медична страховка виплачується у вигляді премій. Основні типи покриття включають традиційні медичне страхування, споживче спрямовані плани в галузі охорони здоров’я (CDHPs), а також організації з підтримки здоров’я (ОПЗ с).

Майже всі види страхування оплатити частину витрат на медичне обслуговування. Стандартна поліса зазвичай включають аварійні служби, які відпускаються за рецептом ліки, медичні огляди, а також первинна медико-лікаря. Страхові компанії будуть також надавати допомогу в оплаті аналізи крові, сканування зображення на додаток до педіатричної допомоги. Роботодавці, де багато людей отримують свої поліси страхування здоров’я від. Проте бажано для будь-якого вивчити те, що пропонується і що потрібно людини є, робити домашні завдання і приймати обгрунтовані рішення.

Більшість експертів згодні, що ступінь вашої потреби медичного страхування, як правило, залежить від віку, стану здоров’я і доходів. Перше питання, яке багато людей вважають, що вони прагнуть бути застраховані від. Як правило, вони вибирають тип покриття, який відповідає індивідуальним потребам і бути в курсі поточного стану закони резиденції страхування також добре знати. Страхові премії дійсно змінюються від штату до штату і чому розумні торговельні мережі, то вам буде не менше трьох різних страхування котирування порівняти, перш ніж зважитися на вашій політиці.

Ви повинні також знати, що традиційна політика медичного страхування підказує, що страхувальник дійсно платить авансом медичні витрати називаються франшиз. Це також відомо як плату за послуги або відшкодування медичного страхування і дозволить страхувальнику вибрати лікаря і об’єктів, які будуть надавати послуги. Традиційні страхових полісів більше на кишенькові витрати і більш гнучкий, ніж керованої медичної допомоги планів.

Вартістю менш традиційні медичного страхування HMO або організації з підтримки здоров’я. Цей вид страхування, якщо ви вибираєте його, зажадає від вас, щоб вибрати лікуючого лікаря або лікуючого лікаря зі списку затверджених лікарями як ваш лікуючий лікар. Якщо Ви потребуєте послуг професійних поза цією мережі лікарів, лікар первинної допомоги є єдиним, хто може забезпечити спрямування. Практично всі керованої медичної допомоги планів працювати в невеликій області лікарі, лікарні, аптеки і постачальників медичного обладнання. Ви все ще можете отримувати лікування і догляд за межі мережі, але ви будете нести відповідальність за більшу частку від вартості.

Відповідну частину до ОПЗ є РРО, який також є мережею медичних послуг. Тим не менш, в значній мірі подібності закінчуються. Не в організації РРО або кращого постачальника страхувальник ніякої необхідності вибирати лікуючого лікаря і може отримувати допомогу від більшості будь-якого професійного охорони здоров’я або об’єкта всередині поза мережею.

При купівлі медичної страховки, порівняти основні типи покриття і отримати цитати з різних компаній. Перевірте лікарі і лікарні, які є частиною вашої мережі провайдера. Розглянути питання про приєднання торгових груп або інших організацій, які надають групового медичного страхування за нижчими ставками.