м Медігеп план і план N обговорення

Якщо задається питання, що є медична страховка? Хто-небудь може дати відповідь. Насправді медичного страхування є страховий план, який платить за ваші медичні витрати. У деяких випадках це включає покриття по інвалідності або довгострокового сестринського догляду або тюремним ув’язненням. Цей вид страхування плани можуть бути надані через спонсоровані урядом програми соціального страхування, або будь-якої приватної страхової компанії. Він може бути придбаний як на груповій основі, як, наприклад, фірмою для своїх співробітників, а також може бути придбаний приватним клієнтам. Тут медичного страхування, який є об’єктом є Медігеп план медичного страхування.

Medicare БАД, План М і N, є новітніми стандартизованих планів Медігеп пропоновані приватними страховиками в Південній Кароліні і по всій країні. Ці дві нові плани передбачають більш низький-преміум альтернативою існуючим добавки Medicare, і багато хто вважає, що ці нові плани будуть набирати обертів як дуже популярний вибір на ринку Medicare доповнення, зокрема, з майбутньою основні зміни в програмі Medicare Advantage.

План M, одна з двох нових стандартизованих планів, використовує спільного несення витрат як метод, щоб зберегти ваші щомісячні премії нижче. Що це означає, що в обмін на трохи більш низькі щомісячні премії, тих, хто на M розколе Medicare Частина франшиза ($ 1068 у 2009 році) зі страховою компанією 50/50. Страхова компанія оплачує половину, і ви платите іншу половину. План M не покриває Medicare Part B франшизи на всіх, однак, Є немає офісу лікаря доплати після виконання частини B франшизи. Більшість аналітиків проекту премії цього плану, щоб бути приблизно на 15% нижче поточних F (найбільш поширений плану) премій.

Інший план N також робить те ж саме, як план M і зменшує щомісячні премії. Це той же метод розподілу витрат, але з новим аспектом, яка підлягає відрахуванню методом обміну. Він використовує доплати, щоб допомогти зменшити страхових внесків. Система доплат встановлена ​​в розмірі $ 20 для відвідування лікаря і $ 50 для відвідувань невідкладної допомоги. Це в даний час прогнозується, що ця доплати системи набудуть чинності після того, як Medicare Part B франшиза зустрілися. Цей план має забезпечувати 30% нижче, ніж премій Медігеп премій F плану.

M плану і плану N в тому, що типи планів, які на користь страхувальника програми Medicare Advantage, тому що премії цей план буде збираємося високими, як очікувалося в деякий час, але премії M плану і плану N очікується приїзд вниз Ці два є частиною оригінального доповнення плани Medicare. Більшість очікуємо, що буде невелика, якщо такі є, різниця в M і N премій у порівнянні з новими Medicare Advantage премій.

При подачі заяви на цих двох або одного з них, ви повинні розглянути перш, ніж застосувати порівняння, а також порівняти його з програмами Medicare Advantage. Ви можете пройти медичне страхування Медігеп Каліфорнії за те, що всі деталі і ресурсів для планів M і N, і всі Медігеп плани медичного страхування. Проте вважається, що ці два плани будуть вельми популярні серед бенефіціарів Medicare.