міфи страхування подорожей

Свято страхування складна, я не буду цього заперечувати. Там у такий величезний діапазон політики між компаніями і цінових діапазонів з такими тонкі відмінності, що це може бути реальна боротьба, щоб залишитися на вершині, і знаю, що для вас. Секрет у тому, щоб уважно прочитати дрібний шрифт будь-якої політики ви хочете взяти, але ще до цього етапу є багато поширених помилок відбувається навколо, що я сподіваюся, що вкласти спати тут. С не мудруючи лукаво, то, ось топ-5 міфів страхування подорожі, що я занадто щаслива, щоб розвінчати.

кришка кредитної картки досить

За даними The Daily Telegraph, мільйони людей відправилися у ЗС з помилково вважаючи, що вони не потребують щорічного мульти страхування подорожей поїздки, тому що вони “включені до їх кредитних карт.” Більшість кредитних карт не включають свято страхування , і в результаті ці люди залишаються з потенційно величезними рахунками, коли вони виявляють, що вони не поширюються. Які карти іноді пропонують, страхування подорожей, що означає хвороба не поширюється – ні поганий серце, тому що це не нещасний випадок, який викликав стан! Для душевного спокою, ті, хто думав, що вони були покриті їх карта повинна отримати гідний річних багаторазових проїзд страховий поліс, щоб переконатися, що вони застраховані від хвороби, крадіжки, скасування і втрати багажу.

Європейська карта медичного страхування так само добре,

Це ще одна помилка, що старі просто відмовляється йти. Європейську карту медичного страхування (EHIC) не те ж саме як страхування подорожей – ви будете нести відповідальність за витрати, пов’язані з медичною (хоча і за пільговою ставкою). Це не означає, що EHIC брати не варто – це може скоротити витрати на охорону здоров’я, а ви очікували відшкодування від страхової компанії вашої подорожі.

Ви зобов’язані придбати туристичну страховку з вашим святом

Згідно з результатами одного дослідження, 25% страхових користувачі вважають, що є певні страхові поліси ви зобов’язані придбати з продуктом – як страхування подорожей зі святом. Це не випадок з святом страхування, хоча, очевидно, це те, що вам обов’язково треба подивитися в. Тим не менш, ви не зобов’язані приймати страхування подорожей, що ваш відпочинок постачальник бажає пов’язати з продажем, так що не соромтеся, щоб навколо магазину.

Туристична страховка автоматично включається з вашим святом

Зворотним боком цього є переконання, що туристична страховка автоматично включається у вартість свята. Зазвичай це не так, і це буде дорогої помилкою, щоб це з’ясувати, коли вам потрібно подати позов, так що якщо сумніваєтеся, запитайте!

Свято страхування охоплює все, що могло піти не так

Справа в тому, страхування подорожей є те, що ваги для задоволення ваших потреб – далеко не всі політики однакові, і якщо ви йдете на найдешевший ви можете знайти, швидше за все, це не буде покривати більш високий ризик діяльності, як катання на лижах або екстремальних видів спорту. Згідно з опитуванням, я читав, 49% людей не розуміють їхньої політики, яка є дивовижна статистика! Коли ви отримуєте ваш відпустку страхового поліса, прочитав його та переконайтеся, що кожен ймовірний діяльність регулюється, а якщо це не так, спробувати отримати його в якості доповнення, щоб переконатися, у вас немає неприємний сюрприз чекає вас, коли ви потрібно зробити вашу вимогу.

Ви повинні бути в несприятливій ситуації, коли ви повинні вимагати на ваше свято страхування, це допомагає бути підготовлений заздалегідь. Читайте дрібний шрифт, і переконайтеся, що кришка ви вибрали буде охоплювати вас від гірших для вашої відпустки, і ви зможете розслабитися і насолоджуватися відпочинком, впевнені в тому, що ваша річна багаторазова туристична страховка поїздці можна заощадити Ви в гіршому разі!