міфи страхування автомобіля

Хто не чув казку або два, коли мова йде, як тарифи на страхування автомобіля визначаються? Є дуже багато факторів, які слід враховувати при виборі страхової, що це може бути важко працювати, які фактори насправді впливають на премію, і на скільки.

Ось список деяких з найбільш поширених помилок про страхування автомобіля:

жодної аварії – ніякої страховки не потребує

Є люди, які вірять тільки тому, що вони ніколи не мали безаварійної минулому, вони не повинні бути застраховані. Простіше кажучи, будь-який відповідальний водій, незалежно від чистого аркуша, повинні бути належним чином застраховані від несподіванок. В іншому випадку, у разі аварії, вони можуть зіткнутися величезні проблеми відповідальності і астрономічними витратами, особливо якщо аварія з їх вини. Крім того, в багатьох місцях, є закон вимагає наявності авто страхування по будь-яким транспортним засобом, використовуваним на дорозі. Якщо цього не зробити і потрапити може означати великі штрафи і потенційні неприємності з законом.

ніякої провини страхування не означає: я цього не робив

No-Fault страхове покриття насправді означає, що ваш страховий поліс покриє вартість збитку від нещасного випадку, незалежно від того, хто був винен.

кредитні рейтинги не впливають на страхові тарифи

Більшість страхових компаній покладаються на кредитні історії, коли справа доходить до визначення ставки страхових внесків. Гарна кредитна історія показує, відповідальності, в той час як людина з поганою кредитною розглядається як високий ризик, коли справа доходить до пред’явлення претензій.

Немає комплексного страхування, не проблема

Деякі люди будуть триматися тільки самі основні страхових вимог, щоб бути «законним». Однак без каско, наш транспортний засіб не розглядатиметься у випадку пожежі, вандалізму, олені аварій або інших інцидентів, не пов’язаних з зіткнення аварії.

колір автомобіля не підвищувати ставки

Це не рідкість для людей, щоб чув ці чутки, але реальність така, колір вашого автомобіля не впливає на ставку премії. Транспортний засіб факторів, які впливають на вартість премії є марки, розміру двигуна і моделі транспортного засобу.

кожен може вести свій автомобіль

Якщо ви позичити свій автомобіль на члена родини або друга, що не живуть у вашій родині, і вони потрапили в аварію, ваша страховка буде відповідальним за виплату, навіть якщо ви не були там. Багато людей помилково вважають, страхову компанію для людини за кермом автомобіля була б відповідальною стороною за оплату збитків.

особистого страхування працює для бізнесу теж

Якщо ви використовуєте ваш автомобіль з якої-небудь причини пов’язаних з роботою, вам потрібно змінити ваш страховий поліс, так що він може включати пов’язані з роботою покриття. Якщо ви є власником бізнесу і ваші співробітники використовують власні автомобілі для ділових поїздок, було б доцільно, щоб розширити страховий бізнес, додавши що не належать автомобіля політики, щоб захистити себе і Ваших співробітників.

до 25 років більше заплатить

Хоча це правда, що деякі водії-чоловіки у віці до 25 платитиме більше, ніж їх колеги-жінки, в цілому середні і молоді і старі будуть платити найвищі тарифи на страхування у зв’язку з статистикою. Молоді водії і старші водії, швидше за все, бути залучені в дорожньо-транспортних пригодах.